Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012-től kötelező természettud...

2012-től kötelező természettudományos jegy eredményét megadni a felvételi jelentkezéshez.8csak jövőre érettségizek) lejjebb:?

Figyelt kérdés
Az az új szabály,hogy meg lehet adni 2 tantárgy (term.tudomány)utolsó év végi eredményeit. Ezt megtehetem úgy is, hogy az én iskolámban minden természettudomyános tárgyat több évig tanultam(egyiket sem tanultam csdak egy évig.)?

2012. márc. 3. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván, senki nem tanul természettudományos tárgyat egy évig, amúgyis az utolsó KÉT tanult év év végi eredményét kell megadnod.

Különben valószínűleg 2013-ban (amikor te érettségizel) már nem csak jegyet számíttatni, de érettségizni is kötelező lesz egy term. tudból.

2012. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Van ilyen új szabály, hogy nem muszáj egy tárgy utolsó két évét megadni, hanem lehet két különböző természettudományos tárgy évvégi eredméyneit megadni.
2012. márc. 3. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:

nem lehet két tantárgyat figyelembe venni, csak 1 tárgy utolsó két tanult évének az érdemjegyét.

az már eldőlt, hogy nem lesz kötelező érettségi tárgy term.tudományból, így szerepel a törvényszövegben!

2012. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, ezt hol olvastad?
2012. márc. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!