Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hónapban összejöttek a dolgaim , depis voltam , semmi életkedvem nem volt , alig vártam , hogy hazaérjek és így nagyon sok gyógytestnevelési órát kihagytam... úszni se voltam az évben tudom nem szép de most nem fogom mentegetni magam. Van olyan rendes osztályfőnököm , hogy leigazolta a mulasztásaimat , nem igazolatlan óraként tartandó számon hanem igazoltként. Igazolt hiányzásom az évben 38 óra. Tanárnő azt mondta ő megengedi hogy járjak a hét minden napján (hétfő két óra kedd egy óra plusz szerda torna csütörtök úszás péntek torna) órára májusig - a jegyeim azok jók , 4-es decemberig két hónapban nincs jegyem csak. Félévkor négyes voltam. Annyi lenne a problémám hogy ugye ezek a hiányzások igazoltként tartandók számon (ha pótolok is akkor is a 38 órából csak 24-et tudok és 14 igazolatlan) és 10 után értesítik a jegyzőt... és nem akarom , hogy elvegyék anyukáméktól a családit mert az is plusz pénz... én nem azért lógtam mert hű de jól esett hanem mert tényleg nagyon szarul voltam több osztálytársam is ki tudna értem állni. Tudom nem mentség de ha egyszer nem bírtam a különórákra koncentrálni.. most viszont már jól vagyok , osztályelső vagyok , vannak terveim nem szeretném a gyógytesi osztályozóval vagy bukással elrontani.. Csalódást sem szeretnék okozni senkinek főleg nem magamnak... az a célom , hogy kitűnő érettségit teszek mindenből ismét ÉLEK... hogyan csináljam hogy az a 4-5 óra le legyen igazolva? Orvos leigazolná utólag? Meg nem ártana egy kis beszélgetés sem osztályfőnökkel és ig.helyettessel igaz? Ha elmondok nekik mindent akkor megértik? Igazgatóhelyettes az angol tanárom szeret engem én az iskolában jó kislány vagyok idén ösztöndíjat kaptam ig.helyettes azt mondta nagyon szorgalmas vagyok 4 év alatt nem volt velem probléma.. ugye segítenek majd? Én mindent megteszek azért , hogy átmenjek!
2012. márc. 5. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!