Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Második bsc diploma állami...

Második bsc diploma állami képzésben?

Figyelt kérdés

Hello!


Ha jól tudom az állam összesen 12 félévet támogat.

Ez elegendő egy osztatlan képzésre (pl. orvosi) ami 5-6 éves, vagy 1 bsc+1 msc képzésre. (ami esetek többségében 6 félév + 4 félév)


Kérdésem az lenne, hogy államilag finanszirozott keretbe belefér-e 2db 6 féléves bsc diploma ? (így ugye 12 félév jön ki összesen)


Köszönöm!


2012. márc. 8. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom FSZ-re mehetsz nyugodtan hiszen az ugyanúgy különbözik a BSc-től mint az MSc. Tehát az FSZ és az MSC is más szint azért mehetsz rájuk. BSc-re viszont nem mert már van egy olyan diplomád......
2012. márc. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az INGYENES, állam által fizetett OKJ-nak van korhatára, nekem is a 21 rémlik arra.
2012. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha az alapdiplomának nincs határa az OKJ-nak miért lenne?
2012. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Basszus, olvasd már el, amit linkeltem.
2012. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
670 oldal... sok!
2012. márc. 13. 19:14
 16/17 anonim válasza:

Az új oktatási törvény szerint nem kötelező különböző képzési ciklust választanod a finanszírozott 12 félévednek.

Így 2012 szeptemberétől lehetőséged van egy újabb BA képzés elvégzésére különböző szakterületen államilag finanszírozott formában

2012. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Bár régi a kérdés, de hátha segít még valamit:

"A fennmaradó támogatási időt alap- vagy mesterképzésben is fel lehet használni attól függetlenül, hogy a jelentkező/hallgató rendelkezik-e már valamelyik képzési ciklusban, vagy a korábbi főiskolai vagy egyetemi szintű képzésben szerzett államilag támogatott oklevéllel."


Innen: [link]

2013. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!