Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális ösztöndíj? Van itt...

Szociális ösztöndíj? Van itt olyan aki a lisztérzékenységre kap?!

Figyelt kérdés
Beadtam a kérelmemet egyetemen (SZTE) szoctámért, de nem tudom pontosan, hogy a lisztérzékenységre lehet-e kapni. Van itt olyan aki kapja? 50%os össz-egészség károsodást jelent, de külön gyógyszert nem kell szedni rá, viszont rendkívül költséges az étkeztetésem. Pl 400g-os kenyerem 700-800 Ft körül van :S

2012. márc. 19. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
egy normális ember egészséges kenyere is 700-800 ft, de a szart kényszerül enni ;(
2012. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy kiló kenyere gondolom, de nekem nincs fél kiló, ami ennyibe kerül, nem beszélve hogy a zsemlemorzsa, tészták, rendes zsemle 4db( már ha lehet kapni szintén 600 Ft) De most nem is ezen szeretnék agonizálni, mert tudom, hogy mindenkinek sok a baja, gondja és nem is sajnáltatni jöttem ide magam, csak ez érdekelne, hogy esetleg kaphatok-e :(
2012. márc. 19. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem jogosan igényelted. Gondolom mindazt ami a diéta költségét illeti leírtad.
2012. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még az elsőnek annyit, semmi izélésből, de én kényszerülnék a szart enni, csak inkább lennék egészséges.. Hidd el :(
2012. márc. 19. 22:08
 5/6 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak, pedig köszönöm a válaszát! :)
2012. márc. 19. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi nyugi, megértelek én, csak próbáltam kicsit lazább lenni. amúgy nagyon szuperek a lisztérzékenyeknek szánt kaják szeirintem
2012. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!