Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az egyetemen átkerültem...

Ha az egyetemen átkerültem költséges képzésre a dékán engedélyezheti a visszavételt ha kiderült hogy beteg voltam és ez kihatott a tanulmányaimra is? Csinált már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Elméletileg bennevan a szabályzatunkba hogy lehet visszavételt kérvényezni államira, de még sosem hallottam róla hogy ez hogy működik - nem nagyon dicsekednek az emberek ilyennel.


Valaki tud erről valamit? Esetleg valaki csinált már ilyet?


Minden segítséget előre is köszönök!


2012. márc. 21. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg komolyan beteg voltál huzamosabb ideig és ezt megfelelően igazolni tudod, akkor talán, de még nem hallottam ilyet. Nagyon nyomós indok kell hozzá, ami hónapokig kihatott a tanulmányaidra, bármi mással kiröhögnek.
2012. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában nem úgy működik, hogy a visszasorolást kéred, hanem az átsorolás idején kész mentességet az átsorolás alól. Lehet ilyet tenni betegségre hivatkozva, de az, hogy minden héten migrénes fejfájásom van és hasonlók alapján biztosan nem adnak mentességet. Ha hosszabb időt kórházban töltöttél vagy ilyesmi, akkor van rá esélyed.

Egyébként menj be a TO-ra és kérdezz rá, hogy működik nálatok.

2012. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tulajdonkeppen en voltam a hulye mert mar akkor hormonkezelt voltam amikor atsoroltak.

Az meg nem epp a kellemes kategoria azt hiszem...

13 kilot hiztam csak ugy, szetszakadt a borom, a gyogyszer bevetele utan 1 oraval mar mintha kiutottek volna...

Meg szedelegtem az IR-tol.

Es meg most sem tudjak pontosan mi az oka...

2012. márc. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!