Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számomra kedves tanárom...

Számomra kedves tanárom nagyon beteg. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Ugyan nem rég óta ismerem, de nagyon sokat jelent számomra. Ez előadásaira/szemináriumaira is szívesen járok, csípem a stílusát, meg sok tanulmányát is elolvastam már. Sz, mi szó: szakmailag is tisztelem és emberileg is, volt hogy órán kívül is szóba elegyedtünk párszor.


Egyszerűen hálás vagyok neki, mert neki köszönhetem, hogy "visszatértem az ösvényre", amiről mások "letereltek", mert az volt a véleményük, hogy én még egy szakmunkást se fogok tudni elvégezni. Mos itt vagyok az egyetemen, csak nem az igazán álom szakon, de szerencsére volt lehetőségem, hogy bejárhattam ennek a számomra kedves tanárnak az órájára.


De a második félévben már nem volt olyan, mint előtte, rossz állapotban volt egészségileg (is). És a héten beteget "jelentett". Az az ember, aki képes volt még betegen is bejönni a suliba, hogy megtarthassa az óráját, most nincs itt betegség miatt és arról kaptam "tájékoztatást", hogy !belátható időn belül! nem is jön vissza.


Egyszerűen félek, hogy nem látom többé, hogy nem lesz alkalmam már meghálálni, hogy olyan tanárom, amilyen. És tehetetlennek érzem magam, mert semmit sem tudok róla, semmit sem tehetek érte. És félek, hogy immár sokadszor el kell veszítenem valakit, aki merészelt hozzám közel állni.


2011. febr. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerezd meg a számát, és írj neki egy smst, hogy reméled hogy nincs semmi koomoly baja, jobbulást kivánsz és hogy hiányoznak az előadásai :D biztosan neki is jolesne
2011. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megszerezni a számát... ... :(
2011. febr. 17. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj be a tanszékre és érdeklődj az állapota felől, biztosan tudnak mondani valamit!

Keress rá valahol! Telefonkönyv (a legtöbb tanárnak van vonalas telefonja, de ha Kovácsnak vagy Szabónak hívják, akkor szívás), facebook, iwiw...


Amúgy miért nem tudod megszerezni a telefonszámát? A tanszéki titkárságon biztosan megvan! Ha elmondod, hogy miért kell, akkor lehet, hogy kiadják.

2011. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az etrben néztem, ott csak az iskolai telefonmellékes száma van... :/ Hétfőn bemegyek a titkárnőjéhez és megpróbálok boci szemekkel nézni rá, hátha akkor mond vmit. ... Bár most inkább a síráshoz közeli állapot a jellemző a kinézetem tekintve... ...talán ez is meghatja...


Valahol nagyon szeretném amúgy, ha kiderülne, hogy csak félreértés az egész és következő héten bejön, hogy tulajdonképpen ő igen, beteg volt, de ott van az a bizonyos könyv, amit szerkeszt és kellett az egy hét "alkotói szabadság", meg a pihenés. De ez nem valószínű... Mégis úgy szeretném, ha csak erről lenne szó...

2011. febr. 19. 10:39
 5/5 A kérdező kommentje:
...arról nem is szólva, hogy lehet, hogy kórházban van........... :'( :'(
2011. febr. 19. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!