Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti ezt a tanár álatláno...

Megteheti ezt a tanár álatlános iskolában? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom, nem túl megfelelő a témakör, de nem találtam jobbat..

Szóval. Angolt tanulok, és az angolos csoport kettő részre van osztva. Egyik csoportnak az egyik héten, másik csoportnak a másik héten van csütörtökön 7. órája. Én úgy tudtam, hogy most a másik csoportnak van. Ezért nem is hoztam angolt. Az angoltanárral meg lehet azt beszélni, hogy bemegyek a másik csoporthoz az egyik héten, és a következő héten akkor nem kell mennem a saját csoportom órájára. Szóval most így angol felszerelés híján nem mentem be órára. A 7. óra már 10 perce tartott mikor az osztályfőnök meglátott a suli előtt, (barátnőimmel a buszhoz mentünk) és aztmondta, hogy menjek be 7. órára. Én elmondtam neki azt amit fentebb már leírtam (hogy nincs itt a cuccom és, hogy majd jövőhéten bemegyek). De ő azt mondta, hogy ha nem megyek be most azonnal akor beírja az igazolatlant. Mondtam, hogy rendben bemegyek, de nem tudom, hogy melyik osztályban van az óra. Ő pedig azt mondta, hogy nekem kell tudnom.(ezt ordítva) és hogy beírja EGÉSZ NAPRA az IGAZOLATLANT. Holott alapból ez az angol nem is naplós óra, hanem ilyen gyakorlós dolog. Ott voltam egésznap a suliban, és jövőhéten bemegyek a másik csoport órájára, amivel bepótolom azt az órát amiről elmaradtam, ezt az angoltanár is megengedi. Megteheti az osztályfőnök, hogy beírja egész napra az igazolatlant???!!!


2012. márc. 22. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én még csak jövőre megyek jogi egyetemre de már most kirúgatnám simán .p egész napra igazolatlannal fenyeget ? milyen alapon , nevetséges
2012. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én lazán odavágnám neki vissza ordítva,hogy "NA TUDJA KIVEL SZÓRAKOZZON!!!!" de ezt mintha a kutyának mondanám...aztán sarkon fordulok és irány a busz :)
2012. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ez a szabad foglalkozás órarendileg szerepel, akkor igen, beírhatja az igazolatlant, de nem egész napra, nálunk középsuliban én is járok délutáni szabad foglalkozásra, ami elviekben fakultatív, de mivel órarendileg be van írva, ezért kötelező mennem, szóval ha nem megyek, nekem is ugyanúgy igazolatlan
2012. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
istenem degáz.. utálom ezt a fajta tanárt..
2012. márc. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!