Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti a tanár, hogy...

Megteheti a tanár, hogy kiküld ebben az esetben óráról?

Figyelt kérdés
Ma társadalomismereten filmet néztünk. Én nem néztem mert sem a téma, se a történet nem érdekelt. Elővettem a vázlatfüzetem és rajzoltam. Nem zavartam az órát, nem hangoskodtam. Kihívott beszélgezni, megkérdezte miért nem nézem. Mondtam, hogy mert nem érdekel. Ő azt mondta, hogy maradjak kint. Bementem, összeszedtem a cuccaim, kijöttem és óra végégig ültem a folyosón. Jogos volt, hogy kiküldött?
2010. máj. 7. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogos volt, mivel a film az óra anyaga volt, és neked az a dolgod, hogy az óra anyagára figyelj - még akkor is, ha nem érdekel.
2010. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogos volt,tudod,van,hogy a matek vagy a fizika sem érdekel,mégsem kezdesz rajzolgatni.
2010. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én tanár vagyok, de nem így oldottam volna meg a dolgot. Mint tanár, jogosan elvárhatom, hogy az óra anyagára figyelj, Neked pedig kötelességed. Viszont azalatt a 45 perc alatt én felelek érted, tehát nem küldenélek ki, mert ha valami ér, én nem vigyáztam Rád.
2010. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet óráról kiküldeni, mert törvényadta jogod a tanulás. Persze egyúttal a kötelességed is.
2010. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annak ellenére, hogy nem néztem a filmet, fgyeltem arra, hogy mit mondanak. Szóval amíg bent voltam, annak a résznek tudom az eseményeit. Csak az zavar, hogy engem küldött ki, mert nem a tv-re néztem, de azokat nem küldte ki, akik beordibáltak, pl hogy "szar ez a film". Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!