Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet bajom abból, hogy a...

Lehet bajom abból, hogy a suli előtt látott egy tanár 'cigizni'?

Figyelt kérdés

Órák után amint kitettem a lábam, a számba tettem a cigim, de nem gyújtottam meg, mert pár osztálytársammal vártunk 2 ismerőst. Amint meggyújtottam volna szólt egy tanár, hogy 'X, meg ne próbálja!' és bement. Meggyújtottam volna megint, és kijött újra. Ekkor egy osztálytársam kivette a számból a cigit. A tanár mondta, hogy menjek 100 m-rel arrébb, mert ő is elment addig, hogy rágyújthasson, és mondta, hogy bevisz az igazgatóhoz. Ekkor eltettem a cigit.

Picit tartok, hogy szól az ofőmnek, mert már a lakkom miatt is szólt.

18l


2012. márc. 23. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igaza van.

Nálunk is szólnak ezért.

Meg van, hogy milyen táv.ra nem lehet cigizni ott.

/ nálunk 50m/

2012. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fannicca válasza:
Ha kitetted a lábad a suli kapuján, akkor nem tehet semmit, mert nem az iskola területén belül cigiztél. Legalább is, nálunk ezért úszta meg egy srác mert hiába a suli előtt cigizett, nem lehetett érte megbüntetni, mert nem az iskola területén csinálta. Azt mondták a tanárok, hogy a diákok sulin kívüli cigizése már a rendőrökre tartozik, azaz csak akor ha elkapnak. :)
2012. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát nem tudom neked milyen a sulid, én egy művészeti szakközépiskolába és gimnáziumba járok, ott a tanárok a suli kapujától kábé 10 méterre cigiznek, esőben is, eléggé viccesek. Ha lógsz és úgy dohányzol a kiírt határon belül, akkor a sulit bszák meg min. 1.500.000-re , szóval szerintem ezért veszik ennyire komolyan. Ha már vége volt az óráidnak, és úgy mész ki ,akkor az a te felelősséged szóval nem kéne beleszólniuk...
2012. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!