Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly 403 volt a ponthatár a...

Tavaly 403 volt a ponthatár a Kaposvári Egyetem kommunikáció és médiatudomány szakán. Idén ez növekedhet?

Figyelt kérdés
Ha ügyes leszek szóbelin, akkor éppen meglesz, kicsivel több, de nagyon stresszelek már most, hiszen ezen múlik felvesznek-e. Idén növekedhet ez a határ? Eléggé népszerű szak ez...
2009. jún. 14. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hányan jelentkeztek idén meg tavaly. Ha kevesebbn jó az esélyed, ha többen akkor legyen minél jobb a szóbelid! Bár én tavaly voltam, mindenki mondta, hogy 400 körül semmi esélyem nem lesz, erre 240 volt a határ:D
2009. jún. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idén olyan 10-12 emberrel kevesebben jelentkeztek... Hú hát, remélem sikerül. :)
2009. jún. 14. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Növekedni növekedhet, de nem törvényszerű. Sajnos ez csak 23.án derül ki:)

Megkérdezhetem miért éppen kommunikációra szeretnél menni?

2009. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom még mi szeretnék lenni, magyarból és nyelvekből vagyok jó, úgy gondoltam ezért olyat nem erőltetek amihez nem értek. A kommunikátor képesítéssel sokféle dolgot csinálhatok majd, de úgy terveztem az újságírás szakirányt választom majd.
2009. jún. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!