Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezett valaki a Szent...

Jelentkezett valaki a Szent István Egyetem Kommunikáció és Médiatudomány Levelező szakára?

Figyelt kérdés
Mit tudtok róla, hogy van a tanítás hány nap egy héten? Ha fizetős akkor fél évre mennyi? Hány pontotok lett az érettségin?
2010. máj. 5. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm idejár, csak nem erre a szakra, fietősön olyan 160ezer
2010. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és tanítás hétfőtől csütörtökig van
2010. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem járt oda volt osztálytársam, de fél év után ott hagyta. azt mondta azért, mert egy nagy sz@r.

Hát nem tudom, de tényleg nincs meg az az egyetem feelingje.

A gödöllőire gondolsz? mert ott 1x voltam vizsgázni...kicsi kb olyan mint a havanna lakótelep egyik háztömbje, és áhh...

Ja és csak akkor KomMédiásnak lenni, ha utána van ismeretséged, aki benyom valami jó állásba, különben csak a diplomás munkanélküliek népes táborát erősíted.

Gyere inkább a rendes Szie re a GTK ra, én is oda járok.


Szerintem ott is 165.000egy félév, ja és tanulni nem igazán kell, a büfészak netovábbja, főleg levelezőn.

2010. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a gödöllőire gondolok, hanem a budapestire. Az is szar?:S
2010. máj. 5. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:

A budapesti kihelyezett képzés ami tavaly még VATI volt, az meg egy lebutított változat.

Nem azért mondom, h fényezzem a sajátomat, hanem rengeteg ismerősöm jár oda, és mondták h egy vicc ami ott folyik.:(

Könnyű lesz elvégezni, de nem is fog sokat érni.

2010. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem oda jelentkeztem ahol a VATI volt. Néztem a felvin és van simán olyan hogy GTK meg van ahol ott van mellette hogy VATI. Lehet hogy tévedek de szerintem a 2 más, mivel mások a statisztikák is a 2-nél
2010. máj. 6. 07:02
 7/8 anonim ***** válasza:

a GTK van Gödöllőn.

a budapesti kihelyezett képzés volt tavaly a VATI, azóta nevet váltott.

Ha sima GTK t jelöltél be, akkor az Gödöllőn lesz. (ill:Békéscsabán) max jön egy levél, h pontosíts a megnevezésen. De ha annyit irtál, h SZIE GTK Kommunikáció és Médiatudomány, akkor biztos h Gödöllő.

2010. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja oké köszi:) Akkor Gödöllő ennyit írtam csak be.
2010. máj. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!