Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti műszaki egyetem,...

A budapesti műszaki egyetem, a közlekedésmérnöki és járműmérnöki karra való bejutáshoz, miből kellene érettségizni, miből emelten? Van valami értelmes oldal ahonnan erről tájékozódhatnék a felvi.hu-n kívül?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
emeltezni mindenképp meeltezz, mert jövőre már kötelező lesz egy emelt 2 év múlva már kettő is:) és ugye most már 500 pontos rendszer van... ki tudja 2 év múlva lehet, hogy 520as is lesz... :(
2012. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

jajj de az nem jelent semmit hogy 500as a rendszer... lehet hogy 2 emeltért kap valaki max100at, de az a 2 emelt az ugyis fog sikerülni....nem lehet mondjuk matekod + fizikád is emelten 90fölött.ez nagyon ritka... jó az ismerősőm igen, de ő egy nem mindennapi zseni-

szerintem idén elég kemény lesz az érettségi, ami nem baj mert akkor sokan írnak rosszat és kénytelenek lesznek nem tul magas pontokat alkotni.. :) ugyhogy ennyi, köszönjük oktatási hivatal..

2012. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!