Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok ilyen gimnáziumot?

Tudtok ilyen gimnáziumot?

Figyelt kérdés

Most kilencedikes vagy a Leöveyben (mielőtt valaki megkérdezi, IX. ker. Vendel utca) és valahogy nem jött be. Az osztályomat kifejezetten rühellem, van egy-két normális ember az összes többi gyökér. Nem vagyok stréber, de így tényleg nem lehet tanulni. De nem csak az ami órán megy, hanem amit szüneten szoktak csinálni... Egyszerűen nem bírom elviselni őket.

Nem tanulok semmit, tényleg semmit, és négyes-ötös vagyok, de inkább ötös. Megmondták nekünk, hogy innen, nem jók az esélyeink, ha egyetemre szeretnénk menni (és én szeretnék), szóval egy erősebb gimnáziumba kéne járnom, de tippem sincs, hogy melyikbe. Akkor is vért izzadtunk amíg az LKG-t megtaláltuk, és örültünk, hogy jujjdejóezagimnázium.


Szóval a Leöveynél valamivel erősebb gimnáziumot keresek, de azért nem egy Fazekast. Az nagyon fontos lenne, hogy jó legyen a társaság, ne az legyen, hogy mindenki stréber és csak a tanulás a téma mindig.


Esetleg ha valaki tudja, hogy hogyan kell átiratkozni akkor hálás lennék, ha megosztaná velem.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)


2012. márc. 28. 17:24
1 2
 1/13 tetris ***** válasza:
Móricz Zsigmond gimnázium II. kerület
2012. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Veres Pálné Gimnázium, József Attila Gimnázium
2012. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a Móriczban szörnyű a társaság..


Madách, Veres Pálné, Eötvös, VÁrosmajor, Rákóczi, Veres Péter, Apáczai

2012. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem ezeket és várom a további tippeket :)
2012. márc. 29. 19:34
 5/13 anonim ***** válasza:

A Leövey-ből 4 évfolyamtársam volt és az évfolyam élvonalába tartoztak. A nehéz tárgyakból is.

Szerintem sokat számít a jó jegyek okozta önbizalom és az, hogy szabadon tudtak tanulni, amíg mi a tanáraink hülye ötleteinek tettünk eleget (mindegyik egy csomó mindent tudott, mert gimi alatt azt tanultak, amit akartak).

2012. márc. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Az Eötvös és az Apáczai van olyan kemény, mint a Fazekas. A Madách kb. a Leöveyvel egy szinten van, talán egy picit jobb.

2012. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem a Városmajori is húzos.
2012. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgyak, tagozatok érdekelnek? Talán úgy jobban tudok segíteni.
2012. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: most haladó angolon (heti 6 angol) vagyok, de a biosz és a kémia érdekel jobban.
2012. ápr. 8. 14:44
 10/13 anonim válasza:
József Attila Gimnázium, Budán. Van biológia tagozat is.
2012. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!