Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tájékoztatást szeretnék az...

Tájékoztatást szeretnék az angol érettségiről? (kérdések lent)

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem az angol előrehozott érettségivel kapcsolatban, van sajnos egy olyan angol tanárom aki nem mondott még nekem semmi konkrétat ezzel kapcsolatban, annak ellenére, hogy én már többször is kérdeztem őt.

1.A hallgatás része közvetlenül az írásbeli után történik?

2.Szóbeli vizsgán, max fél perc felkészülési idő van átgondolni a dolgokat, de miből is áll a szóbeli része?


Válaszaitokat előre is köszönöm.

17F



2012. ápr. 7. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, külön van az írásbeli és a szóbeli része. 1hónap különbséggel. az írásbelinek kb 4 része van. magnóhallgatós feladatok, szövegértési feladatok, íráskészség, meg még nem tudom.


a szóbelin az lesz, hogy húzol egy témát, és arról beszélgetsz a tanárral(pl.család), általános kérdések. utána húzol egy képet, a képről elvonatkoztatva beszélsz. tehát nem azt mondod el a képről, hogy piros kalap van az emberene, hanem hogy éppen mit csinálhatnak, stb. aztán lesz egy szituációs feladat is, amit ad neked a tanár. nekem például olyan feladat volt, hogy a tanár az anyám, és szeretnék egy kiskutyát, hogyan győzöm meg az anyámat?

Gyorsan összeszeded a gondolataidat, de sokáig bnem hagynak időzni. Átgondolhatod 20mpig kb, de nem tovább

2012. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
minden szóbeli rész előtt van 20mp átgondolási időm vagy összesen?:/ :)
2012. ápr. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!