Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem megyek el ballagásra,...

Ha nem megyek el ballagásra, akkor megkapom a bizonyítványom, igaz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 23:01
 1/7 A kérdező kommentje:
középiskola
2012. ápr. 9. 23:02
 2/7 anonim válasza:
A bizonyítványt akkor kapod meg ha már levizsgáztál, és a kettő nincsen egy időpontban. Ennyi apróságot azért kibírhatnál erre a kis időre.
2012. ápr. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak osztályfőnök azt mondta, hogy nem kaphatom meg, de szerintem ez hülyeség. Köszi a választ. Nem lesz egy időpontban.
2012. ápr. 10. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkapod. Nekem is volt ismerősöm aki nem ment el. De miért akarod kihagyni? Másfél órát ki lehet bírni aaztán hazamész és ennyi.
2012. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem elmenni.
2012. ápr. 17. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs kedvem menni, szar az osztályom,, inkább itthon tanulnék stb. mégis elmegyek. Pedig én most 2 hétig itthon vagyok szóval semmit nem tudok a ballagásról, hogy mi hogy van, se az énekek, semmit. Meg se fordult a fejembe, hogy itthon maradok.
2012. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk egyformák :) Engem nem érdekel a ballagás
2012. ápr. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!