Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a hiányzásaim meghaladták...

Ha a hiányzásaim meghaladták a 250 órát és elmúltam 18 éves akkor kirúghatnak az iskolából? Hiányzásaim igazoltak.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 20:19
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom, de évet kell ismételned, az tuti.
2012. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
osztályozóvizsgára szerintem tuti küldenek,de nem tudom,hogy kirúgnak -e ilyenkor,de lehetséges.
2012. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem úszhatom meg egy osztályozó vizsgával? Jó tanuló vagyok, csak beteges :S és ki dönt erről, hogy mi lesz a sorsom?
2012. ápr. 12. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha igazoltan hiányoztál ennyit, akkor miért rúgnának ki!? Egyébként az iskolavezetés dönt, a Pedagógiai programban és az iskola házirendjében foglaltak alapján. Az iskola honlapjáról általában mindkettő letölthető.
2012. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg osztályozózni kell amiből nincs meg az óraszámod,de tavaly én is ilyen helyzetben voltam és végül nem kellett semmiből.Ez csak a tanáraim jóindulatán múlott :) ha akarnak akkor adnak jegyet,kirúgni nem hiszem hogy kirúgnának ezért ha igazoltam hiányoztál.
2012. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pont most volt egy ilyen kérdés, keresd ki.
2012. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dkov06 válasza:

Sziasztok

lenne egy kérdésem hogy ha el múltam 18 éves akkor és nekem nincs meg a Magyarországi 8 általános és módjuk az Angliai high school akkor és ha például nem akarom elvégezni egy másik iskolát de haza szeretnék menni és dolgozni vagy egy másik iskolába akkor mi van?

Meg otthon szeretem volna speciális iskolába menni mivel vannak gondok a szememmel meg van tanulási probléma és végül Angliába kötöttem ki a szüleim már nem is házasok emiatt s anya pedig nem akarja hogy hozzá költöztek és akkor mit tudok csinálni kérhetek otthon valamien segítséget? nem nagyon tudom mit tudnák tenni.

2012. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!