Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budai Középiskola, rosszul...

Budai Középiskola, rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Most várom az eredményeket, hogy hova vesznek fel, és val.szeg a Budaiba fogok menni. De most olvasgatok itt pár kérdést a suliról, és eléggé megijedtem.:S Tényleg egy sz.r suli, ahonnan mindenki csak el akar menni? Hülyeség volt, hogy oda jelentkeztem?

2012. ápr. 20. 19:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
hát országos szinten nem jó, gyenge, a trásaság meg teli van tipikus ribancokkal és "hmcs-kkel", de ha normális vagy akkor megtalálod a társaságod.
2012. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
tényleg nem a legjobb... akkor már inkább a Szilágyi
2012. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Rossz döntés volt, de talán még nem késő.
2012. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Miért, mit tehetnék?
2012. ápr. 23. 17:43
 5/33 anonim válasza:
48%
Engem is oda vettek fel.Tényleg ilyen rossz lenne?
2012. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%
MENEKÜLJETEK HA NEM AKARTOK 5 ÉV MÚLVA MEGKESEREDETT ÉS JÖVŐKÉP NÉLKÜLI FIATALOKKÁ VÁLNI !!!!
2012. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
53%

Rosszul döntöttél. Alacsony színvonalú képzések, többségében nem jó tanárok - vannak kivételek! A képzésekről annyit, hogy bármelyiket választod külön tanárra vagy képzésre kell majd költenetek, mert amit itt oktatás néven végeznek, az gyakorlatilag használhatatlan, szóval vagy kőkemény önképzéssel csinálod végig vagy külön programok. Továbbá ez az intézmény egy "mamut" iskola. 1500+ diákkal... A tanárok többsége tényleg elég paréj, van amelyik kifejezetten rosszindulatú és haragtartó, az igazgató se valami segítő kész.


Ha teheted semmiképp se menj a Budaiba. Hunfalvyról én jókat hallottam.

2012. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Máshova nem vettek fel? Akkor fel kell hívni a többi lehetséges sulit. Illetve minden évben vannak helyek ahol marad egy csomó hely, bár, azok elég nagy gyűjtő cigány-páwa -tróger gyűjtők szoktak lenni, akkor már inkább Budai.
2012. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Ma beszéltem az egyik ottani ismerősömmel, és ő pont az ellenkezőjét mondta. Nagyon szeret odajárni, szereti a tanárait, mert kedvesek, és szerinte jól leadják az anyagot.

Mikor mondtam neki, hogy miket írnak itt kb. röhögött. Ő se nagyon akart ide jönni, de szerinte nagyon jó suli, és biztosan nem cserélné le.

2012. ápr. 24. 20:25
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Akkor próba cseresznye , sok sikert és ne feledd el szavainkat majd amikor nem tudsz dönteni h sírva rohanj el a déli pályaudvarig , hogy a metro elé vesd magad vagy magadból kikelve apró izomdarabokra szabdalva hagyd ott az egyik félre eső sarokban az egyik oly annyira kedves és jó fej ( persze mind emellett kiemelkedő intelligenciával rendelkező ) diáktársad vagy tanárod good luck !
2012. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!