Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fél év alatt szeretném elvégez...

Atineb kérdése:

Fél év alatt szeretném elvégezni a 12. évfolyamot és októberi vizsgaidőszakban érettségizni. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nem végeztem el a 12. évfolyamot közép iskolában hiányzás miatt. 11. osztályos bizonyítvánnyal rendelkezem. Szeretnék minél hamarabb túlenni az egészen ,nem nappali tagozatos diákként szeretném elvégezni. Levelező tagozaton vagy esti tagozaton lehet ezt elvégezni? Digitális iskola nem nyújt erre lehetőséget? Mennyi lehet ennek a költsége? SEGÍTSÉG

2012. ápr. 22. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Eláruljak vmit,én nekem a 10.-ik sincs meg beteg hiányzás véget meg kórházban voltam stb,18at töltöttem,és próbálom rendbe tenni az életem,én 2 év alatt leakarom tudni az érettségit.sőt másfél ha lehet.Már most ősszel szeretnék előrehozottat tenni:)
2012. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!