Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó színvonalú általános...

Jó színvonalú általános iskolák és gimnáziumok a 12. kerületben?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni jó sulikat a 12. ker.-ben?

2012. ápr. 24. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogod a googlet, bemásolod nekem az összes 12.kerületi gimnáziumot, én meg írok neked róluk véleményt.
2012. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Budai.

najó ez vicc volt :D

a legjobb a Városmajori

2012. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én XY éve (direkt nem írom ki nehogy még a végén valamelyik tanár ráakad erre a kérdésre) járok az Osztrák Magyar Európa Iskolába (Istenhegyi úton van) igazándiból ennek az iskolának a nyelv a lényege (angol, német) ezek kötelezőek konkrétan 4. végére B1 szinten KELL tudnod németül. Választható még spanyol nyelv. Hát mit is mondhatnék erről a suliról: amióta az új igazgató van már nem a régi, már nem olyan jó. A tanárok nagyját nem igazán kedvelem de lehet, hogy csak velem van a baj (konkrétan 3 tanár van aki jól tanít azok közül a tanárok közül akik a mi osztályunkat tanítják). Ja és ha kifogja az én magyar tanáromat akkor ne várjon sokat, mert segg hülye nyelvtanból/irodalomból az az illető. Viszont a gimnázium része nagyon jó. (az ottani tanárok is kivannak akadva, hogy a diákjaink 80% úgy megy oda, hogy semmit sem tud). Az ottani tanárok (már akit ismerek) nagyon rendesek és az igazgató is az). De viszont azért hálát adok az égnek, hogy ennyi évesen nyelvvizsgám lesz németből angolból meg valószínűleg leteszem jövőre. Ja és egy dolog amit kihagytam: 40000Ft/hó és ha még alsós és napközibe is járna akkor az plusz 20000-30000Ft.
2012. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!