Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanítónak jelentkezők! Megkapt...

Tanítónak jelentkezők! Megkaptátok az alkalmassági vizsga értesítőt? Elmentek rá?

Figyelt kérdés

Épp ma jött az értesítés, és dülledtek a szemeim, mikor 4000-res csekket megláttam.

Nos a helyzet az hogy én 3. helyen jelöltem meg a tanítóképzőt. Az eljárási díj meg 4000 FT....Kicsit azért sokallom, főleg ha tök fölösleges, mert nem oda megyek. (persze ez még feltételes mód, bármi megtörténhet)

Az első 2 helyen megjelöltekhez nem kell alkalmassági vizsga, csak ehhez. (de azt tegyük hozzá, hogy ezeken 3szoros túljelentkezés van, tehát nem biztos hogy bekerülök)

Van még valaki így hogy utsónak jelölte meg?

Szerintetek elmenjek?


2010. ápr. 19. 16:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!