Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Intézményen belüli szakváltás...

Intézményen belüli szakváltás lehetséges?

Figyelt kérdés
Anglisztikáról szeretnék váltani Szociológiára, most fogom első évem befejezni de megbántam a választásom.

2012. ápr. 25. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a suliban kérdezd meg. De lehetséges szokott lenni, csak akkor előfordul, h buksz egy évet.
2012. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak úgy nem raknak át, rendesen jelentkezned kell. A szeptemberiről lecsúsztál, ha indul keresztfélév, arra beadhatod.

Ha felvesznek, akkor néhány tárgyat talán akkreditálhatsz, pl. az általános közismereti tárgyak. Csk kb néztem meg, mit tanultatok, pl. a filozófiát, pszichológiát lehet, hogy elfogadják, dékáni kérvényt kell írni.


Szerintem ne akarj szociológiát tanulni, én azt végeztem, semmire sem jó, elhelyezkedni nem lehet vele, plusz még lenézett szak is.

2012. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!