Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem megyek a középiskolai...

Ha nem megyek a középiskolai ballagásra, akkor nem is vizsgázhatok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a ballagás nem kötelező, de azért inkább megkérdezem, hátha valaki tud mondani valami okosat.
2012. ápr. 30. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igazából a kettőnek semmi köze egymáshoz, tehát ha nem mész el az ünnepségre, attól még vizsgázhatsz, de ha valahova, akkor oda tényleg illik elmenni, mert rólad szól.

De miért nem akarsz elmenni?

2012. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
szerintem se kötelező de ez egy egyszeri élmény az ember életébe amit nem szabad kihagyni és nem is ellendő.soha többé nem ballagsz középiskolából.plusz azok a dolgok ami ballagáson vannak pl:uccsó of óra,meg a rokonok szülők arca h na ezt is megéltük,ballag a gyserek stb :))
2012. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
uccsó: gépelési hiba :D akarom mondani nem is illendő :)
2012. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De a ballagáson kapjuk meg az év végi bizonyítványt. És az szerintem kell a vizsgára. Nem?
2012. ápr. 30. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi az érettségivel kaptuk meg az érettségi bizonyítványt.
2012. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
így van.mind a 2 bizonyítványt az érettségi után kapod meg.
2012. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De én nem érettségizni fogok, hanem szakmunkás vizsgázni. Azzal is ugyan az a helyzet, mint az érettségivel?
2012. ápr. 30. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, azt akartam írni hogy az érettségi biz-al kaptuk meg a gimis bizonyítványt is. Sztem nálatok is ez a helyzet.
2012. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is így logikus. Akkor nem megyek a ballagásra. :)
2012. ápr. 30. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:
a szakmunkás bizonyítvánnyal kapod meg az évvégit is.mi is akkor kaptuk meg.
2012. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!