Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Turizmust vagy geofizikát...

Turizmust vagy geofizikát érdemes inkább tanulni? Melyik lenne versenyképesebb, könnyebb?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Totál ellentét. Turizmus nem túl nehéz, bárki elvégzi, a geofizikához azért kell egy csepp agy. Mondjuk ha most kezdenék, az utóbbit választanám, de ez szubjektív.
2012. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
geofizika, ha van vér a pucádban. ahogy hallottam kb 5en végeznek, de nagyon irigylem őket. turizmust meg hogy teszed geofizika mellé? egyik egy játékmotor, másik meg egy anyahajó.
2012. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 thegodswhip válasza:
TÉRKÉPÉSZET MADDAFAKKAAAA
2012. máj. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a turizmus az krumplisütő, annál szinte minden jobb.
2012. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hello hank moody!
2012. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Geofizikát

Párom is egy geofizikai cégnél van szakmunkásként. Könnyűnek nem mondanám, és ez a felsőbb szinten dolgozókra is érvényes, de versenyképesebb jóval mint a turizmus. Szerintem.

2012. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a kettő nem fér össze meg teljesen mások ...

De amikor megkérdezik tőlem, hogy hova szeretnék, akkor mindig ezt a kettőt mondom és mindig mindenki azt mondja, hogy hagyd a földtudományit, menj turizmusra, azzal tudsz csak megélni...

Csak nem tudom, hogy válasszam-e a sokkal nehezebb szakot, amit nem is biztos, hogy eltudnék-e végezni, vagy inkább azt a tömegszakot, amiből egy csomó ember kerül ki évről-évre...

2012. jún. 18. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali. Geofizika az sokkal jobb mint a turizmus. Azzal halálra keresed magad ha elvégzed. :D Turizmussal meg meglövöd magad ha nincsenek turisták XD A geofizikánál meg vannak jobb és nehezebb földtudományi szakok. De azokhoz nem kevés ész és szorgalom kell. Szenvedek is rendesen :D:D:D
2012. jún. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A turizmus valóban nem túl versenyképes. Viszont aki azt mondja, hogy a turizmust bárki elvégzi, az még nem járt a közelében soha, az biztos.
2012. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!