Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey Klára Gimnázium (Budape...

Leövey Klára Gimnázium (Budapest) Milyen iskola? Mit lehet róla tudni? Érdemes oda menni? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 18:37
 1/8 anonim válasza:

Én LKG-s vagyok, szerintem alapvetően egy jó gimnázium, a tanárok egész jó fejek, jó a társaság stb. Viszont ha megkérdezel egy felsőbb évest akkor 99%, hogy azt fogja mondani, hogy utálja. Én el akarok és remélem, hogy majd el is tudok menni egy másik gimnáziumba főleg az osztálytársaim miatt (sikerült kifognom a leggyökerebb osztályt) de azért is, mert egyik ofö órán meg lett nekünk mondva, hogy innen elég kevés esélyünk van tovább menni valami jó egyetemre.

Ha én most lennék nyolcadikos, biztos, hogy nem ide jelentkeznék.

2012. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Huh, kedves előző válaszoló, ki az ofőtök, aki ilyen jól tájékozott?

Végzős vagyok, szerintem jó gimi, és szerintem jó döntés volt, hogy ide jöttem. A mi osztályunk nagy része az orvosira, ELTE-re, BME-re jelentkezik, méghozzá szerintem igen jó eséllyel. Ha valakit mégsem vesznek fel, akkor az nem a tanárok hibája, hanem a diáké, mert szerintem a tanárok maximálisan leadják azt, amire szükség van egy jó egyetemre való bekerüléshez.

2012. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon régen végeztem a leöveyben, 1984-ben. Akkor nem volt rossz. Egyébként azt mondom, hogy tanulni bármelyik suliban lehet, ha akarsz. Kicsit túlspilázták ezt a jó suli-rossz suli dolgot.
2012. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hàt èn most 10.es vagyok ès jövőre szeretnèk iskolàt vàltani. Eddìg ez az iskola tetszett meg a legjobban, de ha valaki tudna egy olyan iskolàt ami sima gimi esetleg infò tagozatos ès nem kell hozzà nagyon jò àtlag az szóljon kèrem (: köszi
2012. ápr. 22. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó suli, egyáltalán nem gyenge és simán lehet tovább tanulni, persze ez a hozzáállástól is függ. :)
2012. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én sajnos a közgázosra járok... szívesen váltanék... lehet hogy megpróbálom a gimit :D
2012. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem javaslom ezt a sulit. már 2 éve oda járok, de nagyon remélem, hogy szeptembertől nem kell oda mennem. tanulni tényleg lehet, ha valaki nagyon akar. nálunk ez azt jelenti, hogy egyedül próbáljuk megtanulni otthon az anyagot + netről keresünk hozzá valami kiegésztést, mert van néhány tanár aki nem hajlandó, leadni normálisan az anyagotk. elvárások azonban vannak, és ez nagyon megnehezíti, hogy jó jegyet szerezzünk.
2012. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem tagozattól is függ a dolog. Például én a természettudományi tagozatot melegen ajánlanám mindenkinek, mert nem csak most kapott új labort a suli, de a természettudományos tárgyakat oktató tanárok nagy része is igen jól felkészült és általában azt kapod amit vársz, plusz elvárás nincs. Más tagozatról nemigen tudlak informálni, bár az osztályom másik fele nem volt valami elégedett az övével, bár azt hozzá kell tennem, hogy ilyen tagozat már nincs is, mint amilyen nekik volt.
2012. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!