Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hogy ment a matek...

Nektek hogy ment a matek érettségi ma?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Sikerülhetett volna jobban is, de szerintem nem volt nehéz. Az első részt elég könnyűnek találtam, a második részben voltak részfeladatok, amiket nem tudtam. Összességében 60-70% körülire gondolom.
2012. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én pont az első feladatsort találtam nehéznek, a második feladatsorban, meg a 8 pont azért a táblázatért márcsak potya pont..:) és 50-60%-ra számítok
2012. máj. 8. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:

én is csatlakozom. bár nekem könnyű, nem lesz tétje az eredményeimnek.

4 évig nem tanultam, de azért az 50% illene. (hazudtam, mert tegnap délután néztem youtube-on egy matekos fazon videóit, nagyon jók voltak.) könnyen menne a matektanulás, csak hát minek...? a nyelvek érdekelnek, meg a szakma.

2012. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50-60% ökör hibáim voltak :(
2012. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30% körüli lesz. :( Majd ősszel vagy jövő májusba javítózom belőle, akkor talán jobban sikerül. Szerintem nehéz volt. Főleg a második részébe az a szórásos... Nem is tanultunk olyat a 4 év alatt. :(
2012. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

70% lesz, ha a tanár olyan rendesen javítja, ahogy én magamnak xD

1. rész könnyű volt, a 2. szerintem marha nehéz...

2012. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem egyik rész sem, volt nehéz sőt a másodikban os voltak olyan könnyűek, hogy nagyon!
2012. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez meglepő, hogy senki sem tudja a szórást, én például tudtam, bár az eredményt elszámoltam. Láttam olyan hozzászólásokat, hogy nincs is benne a függvénytáblázatban, hát, ez azért nem igaz, mivel benne van, csak kicsit másképpen. Meg elvileg ezt mindenkinek venni kellett, az átlag kiszámításával együtt....
2012. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elvileg utolsó, gyakorlatilag meg, mint látod sehol nem vették/vettük...
2012. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mi se vettük a szórást
2012. máj. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!