Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF vagy bp-i Kodolányi...

Harcosangyal kérdése:

BKF vagy bp-i Kodolányi tur-vendéglátás?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2012. máj. 8. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A kodolányi a hallottak alapján elég alacsony színvonalú. Szerintem BKF
2012. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A BKF-ről hallottam, hogy nagyon jó =)
2012. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért húzzátok le a Kodolányit. Színvonalában magasabb színvonalat képvisel, mint a BKF, amelyre leginkább csak a lehúzás jellemző. Egy ismerősöm ott végzett, s elmondása szerint mindenért fizetni kell, tehát nem elég csak 280 ezres tandíj.

Arról meg már nem is beszélve, hogy a Kodolányi rendelkezik tanhajóval, tanszállodával, tehát a gyakorlatra helyezik a hangsúlyt. Ha pedig nemzetközi környezetben gondolkodsz, akkor ideális választás, hiszen az Erasmus program keretein belül könnyedén kimehetsz nyelvet gyakorolni szinte bárhová.

Remélem tudtam segíteni.

Egy volt kodós.

2012. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. válaszoló, megkérdezed, hogy miért húzzák le a KJF-et, majd Te ugyanúgy lehúzod a BKF-et...?!

Én csak a saját tapasztalataimról tudok mesélni, én a BKF-re jártam, és nagyon-nagyon szerettem. Az Erasmus, meg a gyakorlati képzés ugyanúgy megvan a BKF-en is , van saját tankonyhájuk, ami azért a turizmus szakosoknak igencsak jó. Ezen kívül folyamatosan szállodalátogatásokat szerveznek a hallgatóknak. Ráadásul a tandíjban csomó olyan dolog is benne van, ami máshol nincs: pl. nyelvoktatás és tréningek. A hallgatói élet meg szuper.

Van egy kifejezetten turizmussal foglalkozó facebook oldala a BKF-nek, ha gondolod nézd meg, csomó izgi dolog van fent: [link]

2012. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a Kodolányira járok tur-vendéglátásra, most vagyok végzős és ez egyáltalán nem igaz hogy alacsony színvonalú.
2012. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is a Kodolányira járok Budapestre és nekem is csak jó tapasztalataim vannak! Nagyon jó suli, az oktatók is nagyon magas színvonalon oktatnak, nem tudom hogy a BKF milyen, de a Kodolányiról csak jót tudok mondani!
2012. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!