Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol színvonalasabb és elismert...

Hol színvonalasabb és elismertebb a turizmus-vendéglátás képzés: kodolányi vagy szolnoki főiskola?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sincs az élvonalban, de ha a kettő közül kell választani, akkor inkább Szolnok. A Kodolányinak az összes képzése vicc, messziről kerüld el.
2010. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp a kettő közül akarsz választani, akkor inkább a Szolnoki.
2010. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jól írják fentebb, de gyakorlatilag mindkettővel kitörölheted, pláne tur.-vend. szakon.


Egyik ismerősöm a Kodolányin végzett tur.-ven.-on és most pincér...

2010. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne vesztegesd az idődet ezeken az iskolákon pláne ezen a szakon. Tanulj szakmát.
2010. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,de munka és 2 kisgyerek mellett csak távon tudok tanulni és ez érdekel..de most kicsit elkenődtem..
2010. nov. 1. 00:31
 6/10 anonim ***** válasza:
turizmusnak tényleg semmi értelme...
2010. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

családi vállalkozáshoz kell,ezért ezt választom.


csak a suliról nem tudok dönteni..

2010. nov. 1. 09:56
 8/10 anonim ***** válasza:
A szolnokiról nem tudok semmit, de ismerek Kodolányin végzett embereket, és semmire nem mennek a diplomájukkal.(azt csak zárójelben teszem hozzá, hogy egy olyan helyről, ahol olyan buta emberek diplomát kapnak, mint az ismerőseim, megvan a véleményem...)
2010. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a második vagyok.

amúgy elég sok helyen nézik, hol végeztek. olvastam olyan álláshirdetéseket is, amikben kikötötték, hogy Kodolányin és Gábor Dénes Főiskolán végzettek jelentkezését nem kérik.

2010. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia, nekem nem relevánsak ezek a válaszok, én például a Kodolányira fogok jelentkezni és azért is, mert a turizmus-vendéglátáson oktató tanárok kiemelkedőek ezen a területen belül, másrészt nekem szimpatikus az iskola, és jókat is hallottam róla. Szerintem a felsőoktatásban nagyon sokan vannak, akik nem fektetnek pl. elég energiát a tanulásba, vagy nem veszik komolyan, nincsen bennük ambíció, így aztán nem is jutnak előbbre. Egyébként szerintem az sem baj, ha valaki pincér lesz, tisztességes munka az is. Akinek van tudatos terve, és tudja mit akar, és képes a lehetőségekkel élni, annak sikerülni is fog. Szerintem pl. érdemes elmenni (már én is gondolkoztam rajta) egy-egy előadásra a sulikba, amik érdekelnek, vagy a nyílt napra és annak alapján könnyebb lesz a döntés.
2010. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!