Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz ha érettségire nem húzok...

Gáz ha érettségire nem húzok fekete nadrágot?

Figyelt kérdés

Sima kék farmer, egy szép alkalmi blúz (nem sima fehér, alul fekete, felül fehér és elöl fűzős) meg egy csinos cipővel bemegyek írásbelire?

3 napig ott szenvedtem "gála ruhában" 40°C van a suliba és a felnőtt tagozatosok meg fekete pulcsiba és farmerbe oda jönnek. Természetesen a vizsgabizottságot megtisztelném azzal hogy felöltözöm rendesen, de írásbelin úgyis a saját tanáraink vannak csak ott. :S


2012. máj. 10. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ultra gáz! Be sem fognak úgy engedni!
2012. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Fekete halásznadrág? Én abba mentem szóbelizni tavaly a nagy melegre tekintettel :)

Szerintem nyugodtan mehet írásbelire is valami könnyedebb, de ünnepélyes szerelésben.

2012. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, tökéletes. Nem kell ezen aggódni, főleg nem írásbelin. Bővel elég valami kényelmes, kicsit elegáns öltözet.
2012. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyértelműen nem mennék oda mint egy paraszt, pont azon akadtam ki hogy az esti-sek olyan ruhába odajöttek amibe még iskolába sem mennék el. Én nem tudom mitől ekkora cucc ez az érettségi, nekünk fél évente ugyan ilyen vizsgáink voltak, de itt még a személyigazolványt sem kérték el a 3 nap alatt... Fél évente szigorúbban vettek minket, mint a hivatalos eseményen...
2012. máj. 10. 21:40
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor felöltözöm ahogy gondoltam, max beteszek egy fekete nadrágot, abból baj nem lehet. De nem fognak ellenőrizni az 98%. :)
2012. máj. 10. 21:42
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok..

Igazából egyet értek. Egyesek mintha bálba készülnének, pedig minek. Én egy farmerban, meg fehér ingben mentem szóbelire is, azt mégsem zavartak el. (Inkább az öltözzön ki, aki nem tanult, hogy azért mégiscsak kapjon pár pontot a jó benyomásra.:p)

2012. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én szeretek kiöltözni (pedig én fiú vagyok).:D

suit up!

2012. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! (Vagy a biztatást... :D)
2012. máj. 10. 21:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is szeretek kiöltözni és csinos lenni, csak nem 40°C-os 70 éve épült, üveges teremben, 3 órás német érettségi felett izzadva :)
2012. máj. 10. 22:06
 10/15 anonim ***** válasza:
na en sotetkek egyszinu farmerbe es fekete bluzban szobeliztem es irasbeliztem is, senki se szolt egy rohadt szot se! szerintem csinos voltam, nem pedig hetkoznapi, de igaz ami igaz estis! :D
2012. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!