Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz ha érettségire nem húzok...

Gáz ha érettségire nem húzok fekete nadrágot?

Figyelt kérdés

Sima kék farmer, egy szép alkalmi blúz (nem sima fehér, alul fekete, felül fehér és elöl fűzős) meg egy csinos cipővel bemegyek írásbelire?

3 napig ott szenvedtem "gála ruhában" 40°C van a suliba és a felnőtt tagozatosok meg fekete pulcsiba és farmerbe oda jönnek. Természetesen a vizsgabizottságot megtisztelném azzal hogy felöltözöm rendesen, de írásbelin úgyis a saját tanáraink vannak csak ott. :S


2012. máj. 10. 21:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kék farmer csinos blúz és cipő, még meg is dicsértek... :D Persze a némettel már akadtak gondok...
2012. máj. 11. 14:45
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem főleg a magnóhallgatásos rész nem mentxd...rem lesz azért egy hármas:D
2012. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Látod?! te is ugy nezhettel kb ki, mint en! :) en mar az elejen kijelentettem h nem fogok pincernek oltozni! :D (fekete alj, feher ing)
2012. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A magnóhallgatásról ne is beszéljünk, annyira elvolt hadarva, hogy hallani lehetett ahogy nyel, és veszi a levegőt aki rámondta a szöveget... Szánalmas. Miért nem emelt szinten csinálják ezt meg?


Arra én is rájöttem, hogy a csinos ruha, miért egyértelműen fekete/fehér? Alapból nemszeretem az ilyen egyenruhát, nekem 4 évig matrózblúzom se volt, mert nem voltam hajlandó venni, és mégis eljutottam idáig, na?! Akkor minek kellett volna, soha nem volt gondom abból sem... :) :D

2012. máj. 12. 10:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Abba mész amibe akarsz,nem veszik annyira komolyan ,csak kb alkalmi legyen .
2012. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!