Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg csak kérdez, és nem...

Tényleg csak kérdez, és nem tanít a szent istván gimnázium?

Figyelt kérdés
csak mert láttam 1-2 kommentet, akik ezt mondják, és fontos lenne mert jövőre istvános leszek...

2012. máj. 13. 13:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
pedig nekem nagyon tetszik egyenlőre a gimi
2012. máj. 13. 14:02
 2/13 A kérdező kommentje:
mármint a nyíltórákból tekintve :)
2012. máj. 13. 14:03
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az intézménynevek minden szavát nagy betűvel kezdjük!!!
2012. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

mondjuk nem tudom, hogy a pestiről beszélsz-e, de ha igen, akkor örülj, mert van egy jó hírem.

ha befejezed és odafigyelsz, meg otthon nem az xboxot nyúzod, akkor az egyetemen már nem sokat tanulsz- matekból biztosan.

egyébként nem értem, hogy úgy képzeled, hogy 45 perces számonkérésekre fogsz az iskolába járni? mert az nincs így. de feleltetni fognak, jobbnál-jobb módszerekkel.

2012. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
De te nem nézel utána az iskolának mielőtt jelentkezel?
2012. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Azt nem mondanám, hogy "csak" kérdez. Vannak ilyen tanárok is és más szempontból rossz tanárok is, de nem ez a jellemző és rossz tanár mindenhol van.


Mondjuk nekem fizika tanárom olyan, hogy órán csak a legalapabb feladatokat vesszük át, illetve az elméletet persze. Gyakorlás helyett huszadjára is inkább az alapokat mondja el elképzelhetetlenül lassan, így nagyon sok idő elmegy. Amit megtanít azt jól megtanítja, csak gyakorolni otthon kell szinte teljes egésszében és az óráinak nagyrésze pazarlás.

2012. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nincs xbox-om, és utána néztem jelentkezés előtt, de akkor még nem láttam ilyet, csak most. de igy tudom, hogy nincs mitől félnem...Thx mégegyszer :)
2012. máj. 15. 17:24
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
én is istvános leszek :)) melyik osztályba mész?
2012. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7.b
2012. máj. 24. 15:55
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

én a 9.e-be :)

sztem jó kemény éveink lesznek

2012. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!