Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megy vki a Corvinusra, élelmis...

Megy vki a Corvinusra, élelmiszermernokire?

Figyelt kérdés

Milyen tantargyakat visztek? Emelt bioszt irt ma vki esetleg? Hogy sikerult?

Milyen ponthatarokra szamitotok allamin?


2012. máj. 15. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Én vagy ide szeretnék menni, vagy BME környezetmérnökire, de nagyon nem tudom eldönteni melyik lenne jobb... :/


Élelmiszermérnökin több pontom lenne, mert elfogadják az angolt is, az meg előrehozottan 97%-os lett. Bioszból meg matekból is csak középre mentem, matek annyira nem sikerült, biosz jobb lett, meg még szóbelivel javítani is lehet.


Ponthatárok kicsit feljebb mehetnek mint tavaly, mert 480 pont helyett 500 lehet a max, de elvileg növelték az állami helyeket is.. Szal nagyon nem fog változni, legfeljebb 8-10 ponttal megy feljebb szerintem.

2012. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!