Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leövey gimnáziumba tényleg...

A Leövey gimnáziumba tényleg kötelező a tornadressz tesin?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már volt ilyen kérdés és nem is egy, de mindenhol mást olvasok, meg sok ismerősöm is mondja hogy tényleg kell oda a dressz, de valaki meg azt mondja hogy nem kell. Unokatesóm ismerősétől megkérdeztem hogy kell-e oda dressz de ő azt mondta hogy elméletileg nem, mert ő nem jár be tesire mert egész éves felmentése van a gerince miatt.

Most akkor tényleg kell vagy nem? Azért szeretném ilyen hamar megtudni mert felvettek oda és már kéne hogy keressek dresszt mert 178 cm magas vagyok 65 kg vagyok és tudtommal erre a méretre nem nagyon van már dressz, és ha tényleg kell oda akkor már most kezdhetek keresni dresszeket hogy legyen. Köszönöm előre is a válaszokat. A hibákért elnézést kérek de sietnem kellett az írással.



2012. máj. 20. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez igazából a tanáról függ. szerencsére a mi tanárunk nem kéri, de van olyan tanár, aki elvárja. akiknek visztont dresszt kell hordani, azok vehetnek rá pólót meg nadrágot, és a pólót csak néhány gyakorlatnál kell levenni, esetleg csapatjátéknál (mez helyett).
2012. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előző mondja.
2012. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt is olvastam valahol, hogy nyugdíjba megy az a tanár aki eddig kérte?

A lányom is oda megy és ő is 180 cm és nem tudom, hogy vegyek vagy ne. Reméltem szülőin kiderül, de az csak ősszel lesz.

2012. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekem ez a tanár volt a tesitanárom, és már 3 éve ez a hír járja, hogy nyugdíjba megy. Szóval én erre nem alapoznék:)
2012. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4/4 Köszi. Beszerezzük :-(
2012. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy keressetek dresszt mert tényleg kérni fogja. Én is odajártam még 5 évvel ezelőtt akkor még pólót meg nadrágot sem vehettünk rá a dresszre és ez így volt még az utolsó évben is csak hidegben öltözhettünk rá, és elég kellemetlen volt így a folyosón mászkálni amikor elküldött valamiért :S

Most hogy vehettek rá ruhát így szerintem elviselhetőbb lesz. De mindenféleképpen nézzetek körül a nyáron mindenhol mert nagyon kevés helyen lehet kapni nekem is még anno egy vidéki faluban sikerült találnom egy turkálóban nekem való dresszt. A kérdezőnek is mondom hogy sajnos kérni fogják, szóval keressétek a dresszt.

2012. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van nagyobb méretekbnen is...

2012. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tesitanárt keres a Leövey :)

Lehet , hogy végre nyugdíjba ment?

2012. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak kevés a tanár a heti 5 tesihez 9.-ben
2012. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugdíjba mentek most egy páran, van esély! :)
2012. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!