Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek se üti meg a...

Szerintetek se üti meg a magyar színvonalat a BGF-KKK?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy a rákba ne ütné meg!
2012. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%
bm Joci!!! :P igen is jó a Külker! :D :D
2012. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert egyik ismerősöm ( ;-) ) odajár és egész nap semmit nem csinál csak henyél és mégis megvan minden vizsgája! :)

Nem értem :D

2012. máj. 23. 12:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen Regi, rád gondoltam! :D
2012. máj. 23. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
BGF-en szerintem csak a PÜ-Számvitellel foglalkozó kar az ami értékelhető.Hugom is BGF-es csak ő turizmusos, de nevetséges ami ott folyik.
2012. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most szórakoztok vagy ez tényleg így van?:O én úgy tudom benne van a ,,top3-ba"
2012. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én oda járok, sztem elég jó. A végzetteket felszippantják a multinacionális cégek, nem marad munka nélkül senki sem. Persze nem remek kezdőfizetéssel, de van munka. A tanárok szerintem jók, mármint szakmai szempontból.

De az ügyintézés...förtelmes, tényleg.

2012. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
62%

A magyar színvonalat hogyne ütné meg?

A magyar színvonal nem magas a vidéki "diploma-gyárak" miatt, a külker szintű iskolák csak felhúzzák a színvonalat. Gazdasági területen Magyarországon a legmagasabb színvonalú iskolák egyike a külker, nyilván külföldi viszonylatban annyira nem nagy szám.

Nem tudom ki a te ismerősöd aki oda jár, nekem az a tapasztalatom, hogy sok a gyakorlati óra (amire kötelező bemenni) a vizsgák pedig nagyon nehezek. Vannak akik csak henyélnek de azok nem is végzik el 3 év alatt. Ismerek olyat aki 8 éve csinálja. Na az olyan típus akiről te beszélsz, csak henyél, néha bejön ha kedve van. Viszont én most csinálom a 3. évet és nem csúszok semmivel, de a vizsgaidőszakokban szinte vért izzadtam és be kellett járni majdnem úgy mint egy gimnáziumba.

2012. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!