Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Károlyi...

Mi a véleményetek a Károlyi Mihály Gimnáziumról? És van még esetleg ilyen nem olyan túl erős suli tom hogy itt is hajtani kell de nem anyit mint Karinthyiba?

Figyelt kérdés
tényleg nagyonszemetek a tanárok 2 ismerősöm is oda jár az egyik azt mondja hogy szemétkednek vele mindig a tanárok a másik meg 2-es spanyolból jó tudom lehet az ő hibájuk mondjuk aki 2-es spanyolból minden másból kitűnő szóval nem tudom mi a véleményetek jó suli nagyon szeretném ha jövőre felvennének tanácsoltok valamit mármint milyen kérdések lesznek szóbelin stb. És esetleg más suli?
2012. máj. 23. 19:30
1 2
 11/14 anonim válasza:
50%
Amúgy meg ott lesz felsőfokút angolból vagy németből (a német tulajdonképp mire is jó?) és középfokúd 2 másik nyelvből. A Károlyiban lesz egy felsőfokúd spanyolból és 2 középfokút, angolból, oroszból, németből vagy portugálból. Na és hogy a spanyol nem ér semmit? Ha én Dél-Amerikába akarok menni, akkor kitörölhetem a seggem az angollal... És ha már menő suliról beszélünk, meg hogy "ha oda nem kellessz", akkor már a Szent Laci ezerszer jobb. :D
2012. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
a szent lászló nem akkora nagy iskola mint amekkorának hiszitek :) én ott voltam emelt érettségin 3 tárgyból is, hát hagyjuk már. egyébként pedig a spanyol ithton semmit se ér, ha te meg latin amerikában akarsz vécét pucolni, akkor jobb is ha eltűnsz innen :D a német mire jó? végülis csak vezető nyelv az angol és a francia mellett és nem árt beszélni. több haszna van, mint a spanyolnak egyébként... és nézz rá az átlagokra, a károlyisok fele csak azért jár oda mert a karinthyhoz nem volt elég jó :DD régen mikor a kéttan iskolák még külön felvételit írtak a sorrend szerint a károlyihoz fényévekkel kevesebb kellett... ma már nem tudom, hogy van a központi miatt, de az a suli egy rakás szerencsétlenség és felesleges is a spanyol az angolhoz képest...
2012. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itthon lehet hogy jobban kell az angol, de mint már említettem, a célirányos országokban nem. És ha Spanyolországban vagy Dél-Amerikában wct fogok pucolni, akkor valószínűleg az angol területű helyeken méginkább azt csinálnám, hisz az jóval felkapottabb hely. De nem fogok leállni ilyen szerencsétlen sznobokkal vitatkozni.
2012. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Karinthy nem sznob iskola és sajnálom, de a német nagyn is fontos. Melyik országnak van a világ NEGYEDIK legerősebb gazdasága? Németország. Ott biztos állásod lesz és meg is fizetnek, főleg kutatóként, orvosként, mérnökként stb. Spanyolország meg az 50%-osmunkanélküliségével hol van??!

A Karinthy igenis jó iskola. Ajánlom!!!

2012. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!