Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 73%-os lett a (szlovák)...

Ha 73%-os lett a (szlovák) nyelvi emelt érettségim teszt része, akkor az egy (vagy hát kettő) 100%-os fogalmazással és egy 100% szóbeli felelettel hány %-os lesz/lehet?

Figyelt kérdés
Természetesen csak elméletileg, nem feltételezem, hogy 100%-ra csinálom, csak érdekel az ''ideális eset". Köszi :)
2012. máj. 25. 16:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Hiába magyarázod a hülyeségedet:DD

1 pont az egy pont.

De összességében akkor sem ugyanúgy számít a szóbeli és az írásbeli.

Hát gondolkodjál már.

Szerinted mikor lesz több pontja? Ha a szóbeli lesz 90%-os, az írásbeli meg csak 60, vagy ha fordítva?

Nyilván akkor, ha az írásbeli sikerül jobban, mivel az több pontot ér.

Mondtál egy baromságot, és most megpróbálod megmagyarázni, hogy de te bizony nem úgy gondoltad. Elég nevetséges.


Az meg nem tudom feltűnt-e, hogy NYELVI érettségiről volt szó, nem természettudományiról, ergo k.vára mindegy hogy természettudományi érettségin hogy van.

2012. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

De egyébként pl. a biológia természettudományos tárgy, mégis emelten 100 pont az írásbeli, 50 a szóbeli.

K.vára nem 75-75.

Ennyit erről..

2012. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Ja, és pofád maximum neked van.
2012. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
hol nezik kulon az irasbeli es a szobeli %-t? ne rohogtess, ki nem szarja le, hogy hol mennyit szereztel?! itthon ossz 150 pontot tudsz osszeszedni, lesz@rva h hogyan! amugy nem tudom h feltunt e nagy valuszinuseggel felvidéki a kérdező! felvidék !még! kib@szott szlovákia!! szóval nem idegennyelvi a szlovák érettségije, ugyanolyan neki, mint nálunk a magyar!!!!
2012. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
ember! tegnap érettségiztem természettudományból! Nem biológiából, és nem emeltszinten! csak tudom már hány pontot lehet elérni írásbelin és szóbelin! xDDD
2012. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
jah és megint okosabb lennél, ha csöndbe maradtál volna! de elmondom mégegyszer! nem természettudományos tárgyból érettségiztem, hanem TERMÉSZETTUDOMÁNYból!!!
2012. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Gratulálok b.meg!

Attól még mindig emelt nyelvi érettségiről van szó, te nagyon fogyatékos.


És komolyan nem értem mi a büdös sz.rt nem tudsz felfogni az írásomon.

ÖSSZESEN az egész k.va érettségi 150 pont!

De a legtöbb tárgyból nem 75-75 pont a szóbeli és az írásbeli!

Ergo: a két rész nem egyforma súlyú. Mi ezen a kínai?

2012. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
anyad a fogyatekos! :D fogd mar fol nem magyarorszagi erettsegirol van szo te retardált hülye! a kerdezo meg ezert keves adatot adott meg h barki segiteni tudjon! hany pont is ott az erettsegi?
2012. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Hát nekem a kérdésből az jött le, hogy Magyarországon tett le emelt szintű szlovák érettségit.

Ha nem magyar érettségiről van szó, akkor mi a f.szrt nem írja bele a kérdésbe? Nehogy ezért én legyek már a hülye!!!!

2012. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
a egyik kommentjéből derül ki! bar mar a kerdes is zavaros, ha magyarorszaginak vesszuk az erettsegit! de hát itt sok a zavaros kerdes! :D
2012. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!