Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt töri? Szóbeli?

Hófehérke19 kérdése:

Emelt töri? Szóbeli?

Figyelt kérdés

Ti mikor kezdtetek el készülni a töri emelt szóbelire?Én nagyon parázok tőle ,mert ugye mindenbe belekérdezhetnek amibe csak lehet..Hány %-tól kapom meg a +50 pontot?

Ha épp nyaralni vagyok mikor a szóbelim van akkor halaszthatok pár napot?


2012. máj. 24. 23:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 A kérdező kommentje:
és tényleg jövőre kell emelt magyar hogy felvételizhessek kommunikáció és médiatudomány szakra?
2012. máj. 24. 23:40
 2/86 anonim ***** válasza:
Hogy halaszthatnál??? Be van osztva szabályos rendbe, még ha késel, akkor is kizárnak, nem hogy halasztani! Mellesleg osztálytársaim mennek emelt szóbelire, ők még írásbeli előtt is tanultak, de leginkább írásbeli után kezdtek el rögtön.
2012. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
Minek akarsz ilyen gagyi büfé szakra menni? Semmit nem fog tudni kezdeni vele, ha elvégezted
2012. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy semmit nem tud. Általános tévhit, hogy büfészakok a kommunikáció, a nemzetközi gazdálkodás, a közgazdász szakok. Ha jó egyetemre mész, tök mindegy hogy büfészak-e, de rögtön lesz állás lehetőséged. Corvinusról kikerülve például kapkodnak egy szuper közgazdászért.
2012. máj. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
Miért érettségi közben mész nyaralni? Abba kérdezhetnek bele ami a szóbeli témakörökbe benne van. Én 11-én megyek,és most tartok a felénél. Napi 2-3 tételt tanulok,így bőven a végére érek mire én következek és időm is lesz még 1x átnézni mindet. Úgy tudom hogy 30%-tól adják meg az 50 pontot.
2012. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:
És neked hogy sikerült az írásbeli? Én hetedikén megyek.
2012. máj. 27. 16:05
 7/86 anonim ***** válasza:
Hát majd 4-én megyünk be a suliba,akkor nézhetjük meg. De szerintem nem valami jól.. már csak arra hajtok hogy összesen meglegyen majd a 60%. Neked? De a faktos tanárunk javított pár emelt törit és azt mondta h összességébe elég rosszak lettek. Ez boldogít hogy legalább nem indulok hátránnyal...
2012. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 Valentina17 válasza:
szia.nekem is rosszul sikerült pedig 3 éve vagyok faktos.De akikkel együtt írtam nekik is rosszul sikerült.Volt olyan nálunk aki konkrétan sírva fakadt és kiment pedig ő valami országos versenyt is megnyert töriből nem is egyet.mi is a 60%-ra nagyon hajtunk.én is köbö a felénél tartok.csak nagyon félek tőle.csak sokat segít majd az atlasz meg a forrás nem?
2012. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:

20:23-as vagyok.

Biztos segít majd a forrás nagyon sokat,az atlasz meg főleg. Annyi minden van benne,csomó évszám meg minden. De én is félek.

2012. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
Én láttam egy két tételt, mármint olyat, ami kihúzol és a pontozó lapot, tehát a szempontokat is. Szerintem nem vészes. Sokkal könnyebb mint az esszé, én azért kb mindet egyetemi vagy főiskolás szintem tanulom, biztos ami biztos. Awww, még 8 nap és 15 témakör.....(
2012. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!