Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt megteheti a tanár?

Ezt megteheti a tanár?

Figyelt kérdés
Mindent tudtam azon a tetves vizsgán, de 3-ast adott, nem 5-öst, merthogy nem jártam be előadásra. Mégis milyen alapon?? Nem kötelező az előadás! Hogy lehetnek ilyen szemétládák a tanárok?
2012. máj. 25. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
megteheti.... tudod hanyszor kaptam mar a kepemre jegyet nem pedig a tudasomra?!
2012. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen a magyar oktatási rendszer.A tanár folyamatosan érezteti hogy ő bizony valaki a diák meg egy senki.Pofára osztályoznak.
2012. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Én biztos hogy szólnék az igazgatónak ,szülőknek , felsővv szerveknek és kirúgatnám ezt a tanárt.Mi az hogy pofára osztályoz?!
2012. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy mindent tudtál-e a vizsgán, azt a tanár dönti el. Szó szerint ezzel indokolta, hogy nem ad ötöst?

Előadásra járni meg nem kötelező, csak erősen ajánlott.

2012. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj, h legalább 3-as lett, nálunk csak úgy szoktak buktatni a csoport 90%-t, szóval a 3-as ahhoz képest jobb
2012. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, megteheti... :) Üdv a felsőoktatásban! Nem véletlenül mondják azt, amit előttem is írt valaki, hogy az előadások nem kötelezőek, de erősen ajánlottak. Ő felsőbb szerveknél azzal indokolná a döntést, amivel akarná, biztosan nem egy sértődött diáknak fognak hinni. Ez sajna ilyen, valamit valamiért.

Egy vizsgán 10% a tudás, 40 a szerencse, a maradék meg az arcod! :)

2012. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szemét egy valaki...

Amúgy meg azért nem jártam be, mert az egésznek semmi értelme nem volt, a középiskolás anyagot ismételtük, ahol még ráadásul faktos is voltam. Semmi új anyag nem volt. Gyökér.

2012. máj. 25. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ebből nekem az állt össze, hogy mindent tudtál, középiskolai szinten. Főiskolai szinten ez pont 3-as. Mi akkor a gond?
2012. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bensdorp ***** válasza:
Először a biztonság kedvéért olvass össze minden egyetemi szabályzatot, mivel sok helyen megtehetik (és meg is teszik) az intézetek, hogy kötelezővé teszik az előadások látogatását is, különféle szankciókkal (tárgy aláírásának megtagadása, több tétel húzása, szigorúbb professzorhoz kerülés stb., vagy esetedben: a szóbeli vizsga szigorúbb értékelése). Nálunk sok intézet teszi kötelezővé az előadásokat, és ha szeretnéd azt a diplomát, tedd meg, amit elvárnak érte!
2012. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!