Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Medgyessy Ferenc Gimnázium...

Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen. Milyen suli?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a tanárok,milyen az angol oktatás meg a közösség:) éjjel-nappal tanulni kell?

2012. máj. 29. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek onnan pár embert, annyira nem nagy cucc az a suli, az ő elmondásuk alapján. Volt aki már ott is hagyta, mert nem volt megelégedve az oktatással.
2012. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

LOL éjjel-nappal tanulni kell?Ez vicc?Egyik leggyengébb gimi Debrecenben.

Ahol tanulni is kell meg nehéz bekerülni az a Fazekas,Tág,Kossuth-ezekben sokkal jobb az oktatás meg a közösség.

2012. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért van a Megyónál gyengébb gimi is.Pl. Brassai, Dienes, Ady se a legerősebb. Szóval nem kell lenézni A Medgyessyt.
2012. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az Ady azért erősebb mint a Medgyessy.És azért írtam hogy az EGYIK leggyengébb.
2012. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
23%
A közösséget nem kell lefikázni nagyon jó és nem a leggyengébb suli. A Fazekas,Tág,Kossuth nem nehezebb be kerülni mert ott azon múlik hogy a apucinak-anyucinak mennyi pénze van és bent is van a gyerek.
2012. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Régebben lehet így volt,de most már nem.Ezt csak azok terjesztik akiket nem vettek fel oda.
2012. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

utolsó hsz!


Ha jól értem, az utolsó 3 suliról beszélsz. Pont hogy régen volt az hogy azokat vették fel akik megérdemelték. Ma már nem egészen! Én konkrét esetről tudok, nem mondom meg melyik a három közül, összeget se írok amit a szülő kiperkált, de a lényeg, értelme nem volt, mert a fiú iszonyú rosszul tanul már szinte minden tantárgyból magántanára van! Na persze erre is futja a pénzes szülőnek.

2012. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Sziaa :)

Én oda járok! Nagyon szeretem, az oktatás szerintem nagyon jó! Én a Megyóba iratkoztam át az előző gimiből, és nem bántam meg. Ha nem jártam volna előtte másik gimibe azt mondanám a Medgyessyre, hogy elmegy egynek, de nekem van összehasonlítási alapom :) Nagyon jó a közösség, gyerek központú az egész, az Igazgató nagyon rendes, még ha nem is gondolnák az emberek, mindent megtesz diákjaiért, és mindenben segít! Az angol oktatás is jó szerintem, van olyan csoport amelyik gyorsabban halad, mert kevesebben vannak, de van olyan akik lassabban mert többen vannak, és mondjuk haladó középben vannak:)) Én táncos vagyok, az órarendem úgy van megcsinálva, hogy ha hazaértek 6kor ne kelljen annyit tanulnom másnapra :) Igen a táncos osztály ezzel jár:))

2012. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Milyen átlaggal és központival lehet bejutni?
2012. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
93%
Én is a Medgyessybe járok, és nagyon jó iskolának tartom. Az igazgató nagyon rendes és aranyos, mindent megtesz az iskoláért és nagyon közvetlen is. A tanárok is jók, normálisak. Megköveteli azt amit kell, de nem túl szigorú. Nem hiszem hogy bármelyik iskola attól lenne jó ha éjszakázni kellene az anyag megtanulásához, az már egyetemre való! Az meg, hogy ki mennyit tanul magától és mennyire követelik meg az anyagot megint más, mert szerintem egy 15-16 éves gyereknek fel kéne nőnie ahhoz, hogy akkor is megtanulja az anyagot, hogyha nem pont őt kérdezik, vagy nem mindíg kérdezik ki, hisz magának tanul. A társaság is nagyon jó, közvetlenek az emberek. Na nekem össz-vissz ennyi a véleményem, csak dícsérni tudom!
2013. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!