Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Medgyessy Ferenc Gimnázium...

Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen. Milyen suli?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a tanárok,milyen az angol oktatás meg a közösség:) éjjel-nappal tanulni kell?

2012. máj. 29. 13:28
1 2
 11/20 anonim válasza:

2012.06.20.

Én is táncos vagyok és ugyanaz a véleményem.Nagyon jó suli,nem kell minden egyes percbe tanulni,kedvesek a tanárok és jó az osztályközösség.

2013. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Babe. válasza:
100%

Őrület micsoda kommentek vannak itt...

Először is az szóljon egy mukkot is róla, aki oda jár/járt.

Közeli ismerőse.


!Bárki!, aki a Medgyessyre azt mondja, hogy gyenge és "telepi" gimnázium, és hogy híre nincs, az vagy nem tud olvasni, vagy éppen olyan iskolába járt, ami tényleg gyenge!;)

A Medgyessyről csak azt tud hiteles véleményt mondani, aki már egyszer is belépett a székelykapun, és érezte, azt a kis fura érzést, amikor belép az aulába.

Debrecen(és a megye)programjain a Medgyessy folyamatosan képviselteti magát, a lehető legtöbb dologban részt vesz, az egyéni/házi programok mellett.

A válaszolók nagy része(tiszt. a kiv.)nem jár kiállításokra így honnan is tudhatná, hogy vannak értékeink:) ;)

Az, hogy odajárok..életem egyik legjobb döntése volt.

2013. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 awg9 válasza:

Csak úgy mondom,hogy a tavalyi felmérés szerint a 4.legerősebb Gimnázium.

Az első a Fazekas vagy a Kossuth volt a 3.a Tág lett.

Nem hogy megkapjuk a megfelelő oktatást,még olyan plusz élményekkel és tapasztalatokkal is gazdagodunk,amiket más iskolákban nem kapnak meg a diákok.Rengeteg ismerősöm mai napig bánja,hogy nem ebbe az iskolába jött,pont ezek miatt.Sosem fogod elfeledni ezt a sulit.:)

2013. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Sok fiú jár ide? Vagy főként csajok?


És még mindig nincs arra válasz milyen átlaggal jutottatok be! Írjátok meg légyszike!

2013. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Szia!

Sokkal többen vannak a lányok. Egyébként nekem tavaly 4.7 volt az átlagom, a központi 78 lett és 75. voltam az ideiglenes rangsorban, de véglegesben szerencsére bekerültem, mivel "általános" szakra jöttem.

És szerintem is a Medgyessy egy nagyszerű Gimnázium, a tanárok között vannak jó fejek és szigorúak is, de mind megfelelően elmagyarázza a tananyagot. Van két csocsóasztalunk. Majdnem minden teremben van projektor vagy TV. Sok programot és lehetőséget nyújt az iskola és bármilyen ember is vagy, itt megtalálod a saját társasági körödet.

2014. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Máté Dia válasza:
Tavaly milyen ponttól vették fel a diákokat?
2015. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ez utóbbi kérdés engem is érdekelne
2015. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Én képzőre jelentkeztem 74 pontos központival és a szóbelim majdnem max. pontszámos lett, így 2.-nak vettek fel az osztályba.

Szerintem, ha megvan a 60-70 pontos központi és jó a szóbeli is, akkor simán felvesznek.

Egyébként a Megyóról nem tudok rosszat mondani, nagyon jó programok vannak, soha sem lehet unatkozni, mindig van valami amit csinálni lehet. Tényleg mindig megyünk kiállításokra, lehet menni színházba, ilyesmik.

Egyáltalán nem gyenge suli itt is van, hogy éjfélig tanulok, de vannak olyan napok amikre szinte semmit sem kell (bár ez még csak 9.).

Amúgy az angol szerintem elég jó, fejlődni biztosan mindenki fog, mert a tanárok jól tanítanak (az enyémek legalábbis).

2016. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

15-ös hozzászóló!

Ilyen átlaggal és központival hogyhogy a Megyóba kötöttél ki? Az ember azt gondolná inkább TÁG Fazék Ady ....

Most komolyan ilyen átlag kell a Megyóba? Akkor én be se jutok....!!!!!!!!!

2016. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én ismerek emebereket onnan és azt mondtak h jó suli és pl én is oda fogok járni szeptembertől

Sztem az igazgató is jofej és igazából ott mindenki az sztem :)

2017. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!