Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kémia közép érettségimen...

Ha kémia közép érettségimen most kettes fölött meglett írásbelin a százalékom, és ha szóbelin 0 pontot érnék el, akkor megbuknék? Vagy lenne ennek olyan következménye hogy nem kapok érettségi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Már elég sokszor volt ez téma, és a válasz mindig ugyanaz: ha szóbelin nem éred el a 10%-ot, akkor megbuktál.
2012. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi. nem figyeltem régebbi kérdéseket erről. És ha megbukok kémiából, ami ugye választott tárgy, attól még meglesz az érettségim, vagy az se?

(amúgy rohadtul megbántam már hogy egyáltalán elmentem kémiából...)

2012. jún. 5. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:

nem kapsz bizit, mivel ahhoz 5érettségi tárgy kell.ha megbuksz kémiából, csak 4 tárgyad lesz


amúgy én is pont abban a cipőben járok, amiben te :S

2012. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha megbuksz és a kémia az 5. tantárgyad (tehát magyar, matek, töri, idegen nyelv mellett), akkor nem kapsz érettségi bizonyítványt. úgyhogy kénytelen leszel ősszel újra érettségizni kémiából.
2012. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a francba..:S

köszi a válaszokat...azért 10%ot csak összeszedek..remélem...

2012. jún. 5. 12:32
 6/9 A kérdező kommentje:

ja de nekem magyar matek töri angol mellett emelt bioszom van

akkor az úgy már megvan?

2012. jún. 5. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :) így tanulni is jobban tudok, hogy nem kell ezen görcsölnöm
2012. jún. 5. 12:41
 9/9 anonim válasza:
Ez nekem is hasznos volt, mert én is 25 pontot értem el emelten, de a biosz a 5. tárgyam, az is emelt, de jobb lett sokkal, 66% De jó lenne azért kémiából egy hármast összehozni, és én is megbántam, hogy emelten mentem, mert nekem a magyar is felvételi tárgy, szóval ugyannyi pontom lesz 33%-kal kémiából, mintha nem is mentem volna egyáltalán....:S de szerencsére így is 374 pont körül lesz, és ahova megyek, oda tavaly 290 pont kellett. Igazából max a stresszt lehetett volna kiütni vele, de most már mindegy. Sok sikert!
2012. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!