Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt kémia érettségi mennyire...

Emelt kémia érettségi mennyire nehéz olyannak aki 10. ben 3as belőle?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Kinek milyen a tudása, képessége belőle.

Emlékszem még anno amikor érettségiztem belőle én végig 5 voltam kémiából szerettem is. 82%-os emeltet írtam. Viszont volt egy osztálytársam, ő is szerette a kémiát, de lustácska volt és nem igen szeretett tanulni így mindig 3-4 de inkább 3 volt. A tanár mondta is, hogy többre vagy képes fiam. Végül ő is úgy határozta el magát, hogy emelt kémiázik, így együtt mentünk tovább a BME-re. Kicsit meglepett amikor 83%-t írt belőle :D

Szóval itt azon van a hangsúly, hogy mennyire vagy jártas a dolgokban mert én meg ő komolyan nézegettük a TV-ben az efajta ismeretterjesztő filmeket, meg a neten a wikipédiát és könyvek közül is még egy jópárat el-elolvasgattunk.

2012. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok tanulással elvileg lehet. Megbukni nehéz, de azért komoly tanulás kell hozzá.
2012. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont 3as voltam kémiából 10.ben, mert nem szerettem nem érdekelt az egész. Utána kiderült hogy kell belőle érettségiznem(orvosira készültem) ezért elkezdtem különtanárhoz járni és nagyon megszerettem. 84%-s emeltet írtam belőle.
2012. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!