Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így még bekerülhetek a felsőok...

Így még bekerülhetek a felsőoktatásba?

Figyelt kérdés
Nem sikerült úgy az infóm, ahogyan azt akartam, 4es helyett jó ha meglesz a hármas, illetve a törim is 3as. A matekom 73%-os lett,ez legalább vigasztal. Gépészmérnökire szeretnék bejutni, tavaly 270 volt a ponthatár és emiatt a kellemetlenség miatt kb. olyan 284 pontom lenne, ami szerintem jó, csak kérdés, hogy mennyivel emelik idén..
2012. jún. 7. 09:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igen, nekem az első számítási mód a kedvezőbb. És azt írta hogy ha pl. most nem vennénk figyelembe a szóbelit, szóval csak az írásbeli százalékokkal számolnék, akkor 271 pontom lenne és a ponthatár pedig 270 volt tavaly. Viszont ugy számoltam, hogy minden szóbelimet full pontosra kell teljesítenem. Mennyire szigorúak pontozásnál a tanárok szerintetek?

2012. jún. 7. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!