Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Muszáj elmenni emelt szintű...

Muszáj elmenni emelt szintű szóbelire ha már van közép szintű érettségim, de azt előrehozottként csináltam meg?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az informatika emelt szóbelim, de annyit nem tudnék javítani a közép szintemhez képest, hogy megérte volna készülni. A középszintű informatikát tavaly csináltam meg előrehozottként (most végzek/végeztem). Ha holnap nem megyek az informatika szóbelire, akkor megbukok. Ez azt jelenti, hogy a középszintű érettségimet sem számítják be, amit előrehozottként csináltam, tehát bukom az egész érettségit és nem felvételizhetek felsőoktatásba?


Azért kérdezem, mert a tanáraim azt állították, hogy akkor bukom az egész érettségit, mert előrehozott jegyet nem írnak be. Ez tényleg így van?


Köszönöm a választ!



2012. jún. 10. 17:13
 1/4 reptoid ***** válasza:

A tanáraid kamuznak, hogy elmenj szóbelire is.

Az érettségi bizonyítványod kiadásának feltétele, hogy meglegyen a 3 alaptárgy (magyar, matek, töri), egy idegen nyelv, plusz egy választott. Neked ez az ötödik már az infó közeped. Innentől kezdve megkapod a bizit, az emelt infó sem tünteti el a közép infódat.

Mindezektől függetlenül én elmennék szóbelizni a helyedben, ki tudja mi lesz.

2012. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos ami biztos, menj el. Felvételinél úgyis úgy számolják a pontjaidat, ahogy neked a legjobb.
2012. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

:D:D hehehh:D én is ezen őrlődöm.... pontosan ugyanez a helyzet,pont infóból..!:D

végül elmentél? mit húztál?

én sajnos már olyan szinten le***rom...mikor megtudtam az írásbelim eredményét,felhagytam a tanulással... remélem azért 3%-ot csak eltudok motyogni...

2012. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el -
2015. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!