Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyelvi előkészítőből átvesznek...

Nyelvi előkészítőből átvesznek 4 évfolyamos osztályba?

Figyelt kérdés
Eléggé megbántam hogy ilyen 5 évesbe jelentkeztem, igazából semmit sem ért az az elpocsékolt 1 év. Elég rossz nyelvtanárom volt... iskolától függ, hogy megengedik-e hogy átmenjek, vagy egyáltalán nem engedik meg, vagy max csak akkor, ha újrakezdem az osztályt? Hozzáteszem, jelenleg 10.es nyelvi előkészítős vagyok. Vagy ha pl megbeszélném az igazgatóval, hogy benne lennék egy osztályozó-különbözeti vizsgában? Esélytelen? Egyébként nem ugyanabban azt iskolában folytatnám tovább.
2012. jún. 11. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
egyik osztálytársam is át akart menni normál osztályba egy gimnáziumba 10-11.-ben, de közölték vele, csak akkor, ha előröl kezdi a 9.-et
2012. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk átlehet.
2012. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!