Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbelin a 2-eshez szükséges...

Szóbelin a 2-eshez szükséges 5 pontot a feladatból is meg lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Tehát ha esetleg a tételt nem tudom,de a feladatból szerzek 5 pontot,érvényes lesz a szóbelim,és megkapom a 2-est,ha az összpontszámom 30 feletti (20% feletti) lesz?

OKJ-ra megyek,így nem kell jó érettségi,csak a 2-es kell minimum.



2012. jún. 12. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Több konkrétumot. Először is milyen érettségiről van szó, milyen tárgyból?
2012. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
magyar, töri, angol, kémia, mind középszintű :)
2012. jún. 13. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy általában a tanárok sem buktatásra mennek, úgyhogy ha a minimális igyekvést látják benned, segíteni fognak a minimum elérésében.

Ám nem értem, milyen feladatra gondolsz, nálam nem volt minden szóbelin külön feladat, csak emelten.

Töriből ha kapsz forrásanyagot a tételhez, mindenképp összehadoválsz valamit.

Magyarból ugye két tételt húzol, ott maga a nyelvtantétel lehet feladat. Abból húzhatsz egyszerűt és nehezebbet is. Szerintem könnyen összeszedhető az 5 pont, csak minimum kapisgáld a témát (aka nézz bele a tételekbe).

Angolon csak beszélj valamit, reagálj legalább egy félmondattal a kérdésekre, hogy lássák, érted, amit mond a tanár.

Kémiából én nem érettségiztem, de ha abból mentél, gondolom, valami sejtésed azért van a tételekről a ketteshez. Legfeljebb kérdezniük kell, ha magadtól nem jut eszedbe semmi.

2012. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, kémián gondolom van valamilyen kísérlet is. Azért valószínűleg elméleti tudást is kérnek mellé, úgyhogy abból tudsz kapirgálni, ha kísérletet nem is tudsz végezni.
2012. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd írj eredményt, ha nem gond.
2012. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!