Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szereted/utálod az...

Mennyire szereted/utálod az osztályfőnöködet? Milyennek tartjátok?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon jó, elég sok osztályfőnököm volt, de ő a legjobb. És nagyon tisztelem, sok jót csinált.

2012. jún. 12. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Számomra az osztályfőnökeim teljesen közömbösek voltak. Vagy egy kicsit talán ellenszenvesek.
2012. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Az én oszifőm kb szó szerint egy kurv@. 40 éves létére állandóan mini szoknyába mászkál, és azt hiszi magáról, hogy ő a leggyönyörűbb az egész iskolába pedig rohattul nem. Na meg az osztály pénzünket is lopla. Minden hónapban 1000 ft volt az osztálypénz, még is csak egy fél napos oszi kirándulásra volt elég. Elég érdekes. Ezen kívül, imád másokat szivatni, és megalázni. De nem baj már van egy fegyelmije, még egy rossz szó és repül az iskolábol :DD

Amugy az általános sulis osztályfőnökömet én is tisztelem. Anno nagyon utáltam, de már rájöttem, hogy sok mindent köszönhetek neki :)

2012. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szkii ***** válasza:
100%
Nekem gimiben 3 ofőm is volt, az első semleges volt, a másodikat nagyon szerettem, a harmadikat viszont utáltam, szerencsére ő csak egy pár hónapig töltötte be ezt a posztot.
2012. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek, várom a többit
2012. jún. 12. 16:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
leszarja az osztályát, nem foglalkozik velünk. én nagyon utálom, remélem nem lesz több osztálya és nem fog kicseszni másokkal!
2012. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
ja és emellett ott tesz nekünk keresztbe, ahol tud...
2012. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
94%

Embert még ennyire nem utáltam mint azt a kib*sz*tt k*rv osztályfőnökömet. Egy utolsó s*nkiházi,g*rinctelen f*reg. Pár gyereknek ny*l,akinek nyl az anyucija,apucija is,a többieken meg átnéz,lenézi őket. Rágondolok,és már elkap az ideg.Bekavar a családokban,holott a történetek 2%-át sem ismeri,de ő azt állítja be az igazságnak. Anyámat egy másik szülőnek elhordta mindennek,holott ehhez semmi joga, meg apám politikai nézetét (jobbikos) is megtárgyalta egy másik tanárral az a r*hadt k*mm*nista f*szcibáló k*rva. Anyámat is elhordta minden k*rvának,egy olyan embernek akit mi nem is ismerünk csak közvetve. Rólam is megvan a véleménye,csak mert nem nyalok neki,és nem vágok jópofát ahhoz,hogy vigyorog bele a képembe,a hátam mögött meg kinyílik a m*cskos pofája. Tehát a r*bancklikk az osztályban intenzíven nyal neki,aki meg nem arra úgy néz mint egy véresrongyra,és a tanárok között is kibeszéli. Egy osztályfőnöknek az lenne a dolga,hogy a jó irányba terelgesse a diákját,ez meg csak mégjobban kikészíti. Pár példa:


1, Osztálytársam egyik nap nem jött suliba,ellógott,de volt igazolása. Ofőnek nem volt annyi elég,hogy beírja a figyelmeztetőt,ki kellett p*fáznia az egész tanári karnak,hogy ellógott,hogy mások is pikkeljenek már rá...

2, Egyik osztálytársamat már verik otthon elég durván ha hármast kap. Szegény teljesen ki volt akadva,ezért egy hármast hibajavítóval kihúzott. Az egész osztály előtt ordibált vele,és mikor a csaj nagy nehezen sírva elmondta,hogy verik otthon annyi volt a válasza,hogy ez nem kifogás. A csaj igazgatóit kapott.

3, Én is kaptam egy osztályfőnökit,meg 4 óra igazolatlant,mert egy ilyen beöltözős napról elmentem,aznap nem si volt tanítás. Barátnőm is eljött. Ellenőrzőbe mindkettőnknek beírta,viszont a naplóba csak nekem!!! Hát igen,barátnőm is a kiskedvencek közé tartozik... Ráadásul a m*cskos k*rva ezután mindennek lehrodott az angoltanáromnak,akit egyébként kedvelek,és az angolt is imádom. Azóta az angoltanár is elég utálatosan néz rám,hála a drágalátos ofőmnek.


Összefoglalva örülnék ha óra közepén összesne,és megd*

glene :D

2012. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
91%
Nem értem ezért miért kell lepontozni. Nem fogok itt áradozni róla mikor utálom. Ennyi képmutató sületlen barmot...
2012. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, miért pontoznak itt le mindenkit, nem csoda, hogy kevés a válasz az egész oldalon, szerintem van pár hülye aki unatkozik, és a normális válaszokat lepontozza
2012. jún. 13. 11:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az osztályfőnökömet, egy nagy hájas bálnag*ci, aki előadta első nap a nagy vallásos kedves nénikét, közbe meg egy sz*rkavaró f*szhiányos k*rva. Aki nem nyal neki azzal úgy beszél mintha a mocskos p*csájából rángatta ki volna. Szörnyű.
2012. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!