Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szereted/utálod az...

Mennyire szereted/utálod az osztályfőnöködet? Milyennek tartjátok?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon jó, elég sok osztályfőnököm volt, de ő a legjobb. És nagyon tisztelem, sok jót csinált.

2012. jún. 12. 15:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Elég lenne ha az előző válaszolónak a szövegét be ctrl+c-ném.. a miénk is ugyanilyen.. Előadta, h csupa református vallású aztán pedig ordibálva kommunistázta le a suli fenntartót azért mert már nem ő vezette a sulit, és így nem tudtak a suliból pénzt kicsalni... ugyanis milliós pénzeket loptak a suli kasszájából... Mert ugye ez a suli nem állami/önkormányzati hanem, református és míg ő volt a vezető csalták kifele a pénzt. És még ő kommunistázik pedig az ő szintje egyenlő a kedves kommunista "elvtársainkkal".

13/L (7. oszt.)

2012. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aki meg lepontozta a válaszadójaimat, az nem tud olvasni, én mindenkinek zöld kezet adtam, mert a kérdésemre válaszoltak. Így összegezve sok a rossz osztályfőnök, ez elég baj. Még nyugodtan válaszoljatok.
2012. jún. 20. 12:45
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet nagyon utáltam.Folyamatosan b*szogatott engem,meg a barátaim.Hogy hogyan vagyunk felöltözve,milyen színű a körömlakkunk.Volt pár kedvence az osztályból,azok bármit mondtak vagy tettek,sose piszkálta őket.

Még embereket is ránk küldött.Hétfő reggel azzal kezdte hogy tudja hogy mi melyik kocsmában italoztunk a hétvégén,illetve tudja hogy dohányzunk,satöbbi.Semmi köze nem volt hozzá.Egyikünk beteg volt,kérdezett minket,hogy hol van valójában,miért lóg.Elmentünk egyetemi nyílt napra igazoltan,erre beírt egy 1-est.

Két tantárgyat is ő tartott.Kénye-kedve szerint általában mind helyett osztályfőnöki óra volt.Úgy le voltunk maradva,hogy 12.elején még a 11.-es könyv felénél jártunk.

Szülői értekezlet végén összehívta a szüleinket,és mondta, hogy rossz hatással vagyunk egymásra,jobb lenne ha nem barátkoznánk,és eltiltanának minket egymástól.(Megjegyzem egyikünk sem volt rossz tanuló,jelenleg is mind jó egyetemeken tanulunk.Ahhoz,hogy hétvégén szórakozni jártunk,semmi köze.)

Egy idegesítő sipítozó hülye pitsa volt.Nagyon nagyon utáltuk.Olyan terrorba tartott minket,nem egyszer volt sírás a vége.

Elég röviden,és nagyvonalakban ennyi.Ezt csinálta négy éven keresztül!...

2012. jún. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
U-T-Á-L-O-M! Az egggész osztály utálja, sőt, még ott is, ahol helyettesít, vagy törit, angolt tanít. Fegyelmivel fenyeget a legapróbb dolgokért, flegma, hazudozós, kotnyeleskedős, eljátssza a szülőknek a Terézanyát. Van egy igen jó barátnőm, aki mellettem ül, és amióta mellettem ül(fél éve), azóta nagyon halk az órákon, pedig régen elég nagy szája volt. Nos, ő ki van nézve az infótanárunk által. Bármit csinál, kiküldi, meg b.szogatja. Az infótanár meg elmondja az ofőnek, aki állandóan felviszi az igazgatóiba minden sz.rért. Múltkor a háta mögötti gyereknek adott egy tollat, és ez a p.csa Ezért is leállt vele veszekedni, hogy mit képzel magáról, hogy zavarja az órát, és hogy fegyelmi lesz... Az anyámmal rendszeresen tartja a kapcsolatot emailben, és olyanokat ír, hogy az csuda. Rendesen HAZUDOTT anyámnak a barátomról, hogy így csal, úgy csal az iskolában, legalább 5 barátnője van, és hogy világosítson fel engem... És persze, hogy anyumnak küldte el, és véletlen sem nekem szólt volna, még ha nem is igaz. :) Az egész osztály előtt töri órán megjegyezte szép hangosan, amikor egy pillanat erejéig nem figyeltem, hogy pszichológushoz kell mennem majd az x órában... Kaptam is furcsa tekinteteket. Ráadásul tanítani sem bír. Összevissza vesszük a dolgokat, a dolgozatban sem az van, amit ő leír, vagy előre megmond... Ezt elmondtuk az ofőhelyettesnek, és azt mondta, szóljunk az igazgatónak. Beléptetőkártyánk van, és engem az egyik épületbe nem enged ez a sz.r... Erre fel elkezdi, biztos lógok erre-arra, és be sem megyek, csak kamuzok. Normális az ilyen? Senkinek nem kívánok ilyen, vagy ennél rosszabb ofőt. Kedves, jó ofőt mindenkinek! :P :)
2013. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
#2. Hol van ez a bizonyos osztályfőnök?:D milyen város?
2013. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nagyon nagyon szeretem az of-öm :) Rengeteget tett értünk,mert tudni kell mi nem valami minta osztály vagyunk,és a tanárok nem a legjobb véleménnye volt rólunk,és ő volt az aki mindíg melettünk ált amikor a tanáriban a tanárok azt mondták hogy mi szörnyű osztály vagyunk,és ő ki állt mellettünk,még akkor is amikor nem feltétlenül érdemeltük meg a jószándékát,nagyon vicces,humoros nő vele a legjobbak az órák meg tud álni egy kicsit poénkodni,beszélgetni de utána minden megy tovább :) valamikor képesek vagyunk egy egész angolórát elbeszélgetni :) és amióta ő az osztályfőnökünk,pontosan egy éve ,azóta a többi tanár is más szemel néz ránk.és nagyon rossz lesz amikor8.-év végén el kell válnunk tőle.Egyszerűen imádom .Nagyon jó osztályfőnök :)
2013. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!