Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetemmel kapcsolatban...

Pannon Egyetemmel kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés
Át szeretnék jelentkezni nappaliról levelezőre, de az oik-ban nem túl segítőkészek. Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, segítene? Előre is köszönöm!

2012. jún. 13. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, pedig a tanulmányisodnak kell benne segíteni, ő tudja csak elintézni. Melyik kar amúgy? Nem tudom, lehet, hogy karonként változik, de egy barátnőmnek 2 éve csak annyi kellett, hogy bement az OIK-ba, szólt, hogy ez a helyzet. Csak annyi kellett, hogy bizonyos kreditszám meglegyen a félévben neki (ha jól emlékszem, 25).
2012. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! GTK-ról lenne szó.
2012. jún. 13. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én MFTK-s voltam. Biztos, ami biztos, ha végeztél a vizsgáiddal, menj be az OIK-ba és addig rágd a tanulmányis fülét, amíg nem segít. Elvégre, ez a dolga... Erre még kérvény sincs külön a NEPTUN-ban, ezt ott kell megcsinálnotok.
2012. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igazad van, kénytelen leszek rámenősebb lenni. De érdekes, hogy erről sehol semmi tájékoztatás, ebben nem túl erős a PE.
2012. jún. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!