Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-GYTK-sok! Vélemény a karról?

SE-GYTK-sok! Vélemény a karról?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok és a diákok? Ha most felvételiztek, akkor is oda mennétek?


Köszi :)



2012. jún. 13. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
én most készülök oda remélem felvesznek:)
2012. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bensdorp ***** válasza:
100%

Én jövőre diplomázom, és tökéletes döntés volt a gyógyszerész pályát választanom, csodaszép hivatás és lenyűgöző tudomány.

A tanárok - mint mindenhol az emberek - igen vegyesek. Világhírű és hihetetlenül okos emberek fordulnak elő köztük szép számban, néhányról ez nem mondható el. Vannak igen lelkesek, nagyszerű tanítók és emberségesek; vannak ugyanakkor távolságtartók, nagyképűek és nem teljesen komplettek is. Néhányukat nagyon nagy szó ismerni, hát még ha a tudását is neked adja át!

A diákok közt is - szintén mint mindenhol - előfordul ezerféle. Nyilván mindenkinek hasonló az érdeklődési köre a tudományt illetően, de mindenki más jellem. Erre a kérdésre nemigen lehet válaszolni. Én nagyon szeretem a GYOK-ot, rengeteg nagyszerű embert ismertem itt meg, sok örök barátot szereztem, és a nagy hírű hallgatói szervezetünknek hála a többi karról is (ÁOK, FOK, ETK). Mivel csoportokba vagyunk osztva, ez segíti az osztályszerű összetartást, és sok csoport olyan jól összejön, hogy még nyaralni is együtt járnak.


Sok sikert és örömöt az egyetemi éveidhez!

2012. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1.: nagyon sok sikert neked!! :)

Kedves 2.: nagyon köszönöm a segítséged! :)

2012. jún. 15. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!