Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben jogos az igazgató figyelmeztetés?

Figyelt kérdés

Na szóval: Ma leléptem a negyedik óra vége előtt 10 perccel, az egyik oszt. társammal. A tanár megtudta, és most igazgatói figyelmeztetést szeretne adatni. Azért jöttem el előbb, mert nem órák voltak, hanem műsorok amikre nem voltam kíváncsi.


Szerintetek?


2012. jún. 14. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
:D jaj te, bírjál már magaddal, mindjárt szünet.. egyébként igen, jogos, nyilvánvalóan ott a volt a helyed.
2012. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hazirendbe szerintem benne van legtobb helyen mire adhato igazgatoi.


Ha benne van,hogy tanitasi ido alatt nem hagyhatod el az iskolat , mert... akkor mindenkepp jogos.


Ha nem jogos akkor az igazgato nem fog neked azt adni.

2012. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Erre vonatkozóan így szól a házirend: "Köteles vagy részt venni a rendszeres tanórai oktatáson. Ha szüleid hozzájárulásával a

Pedagógiai Programban meghatározott szabadon választható foglalkozásra jelentkezel, akkor

ez számodra kötelező!"


Így tehát jogos, vagy nem? Meg szerintem túlzás az igazgatói. Inkább az igazolatlan óra lenne a helyénvalóbb. (Amiből nincs eddig.)

2012. jún. 14. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak hangember:D Úgy se ír már be semmit :D
2012. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mit parázol? kapsz egy igazgatói figyelmeztetést .. húha nagyon ijesztő tényleg... otthon leszidnak? másnapra elfelejtik..
2012. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jogos, a törvény szerint az igazgatónak kell kinyitnia előtted a kaput, ha el akarsz lógni, és be is kell csuknia utánad, miután örömét fejezte ki, hogy megtisztelted az iskolát a jelenléteddel.
2012. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12:56 vagyok

Ha szankcio er szerintem jogod van megkerdezni a hazirend melyik reszet szegted meg.(bar rosszul viselik a tanarok ha a diaknak van igaza)

Barmilyen szankcio ellen jogod van fellebezni is , viszont :

Kerdesedben az all,hogy 4. ora elott 10perccel, ez alapjan tanitasi orakent ertekelted te is amikor tavoztal:P

Valoszinuleg elkonyvelni is annak szoktak az ilyen rendezvenyek nagy reszet.


Szerintem nem lenne tulzottan fair barmilyen szankcio, foleg junius kozepen egy ilyen dolog miatt.

Szerintem jogszeru sem lenne az idezeted alapjan, de igazabol ha szankciot szeretnenek egy igazgatoi 3sort jelent, nem a vilagvege.

2012. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Nagyon hasznosak voltak. ;) Most várom a holnapot, és várom mi lesz. De most már nem érdekel. :)
2012. jún. 14. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!